Ta müüs oma mänguasjad Bitcoini ostmiseks: nüüd see lapsmiljonär!

Krüptokaupleja jagas, kuidas temast sai miljonär pärast seda, kui ta oli vaid 11-aastane müünud ​​oma mänguasjad Bitcoini ostmiseks. 21-aastane Dadvan Yousuf on hetkel noorim inimene, kellest on saanud Šveitsis isehakanud miljonär. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Müüs oma mänguasjad 11-aastaselt Bitcoini eest

Dadvan oli kauplemist alustades vaid 11-aastane. 21-aastane kurdi põgenik põgenes 2003. aastal koos perega Berni Ipsachisse. Ühel päeval laotas 11-aastane Dadvan parklas vaiba ja müüs kõik oma mänguasjad ning teenis 250 Šveitsi franki. Dadvan ütles: „Kasvasin üles väga halbades tingimustes, olime väga vaesed ja mu vanaemal oli operatsiooni jaoks raha vaja. “Kuulsin oma perekonda sellest rääkimas ja tahtsin midagi teha,” ütleb ta. Püüdes leida turvalist viisi raha välismaale saatmiseks, hakkas noor poiss krüptorahasid uurima ja osales foorumitel, kus kohtas esimest korda mõistet Bitcoin. “Ma lugesin Bitcoini kohta esimest korda. Inimesed rääkisid järgmisest suurest asjast, mis muudab maailma. “Esimese asjana läksin kioskisse ja küsisin BTC-d,” ütleb ta.

See Metaverse münt kuulutab välja suuremad partnerlussuhted!  Siin on üksikasjad

“Ma ütlesin oma isale, et tahan Bitcoini osta, ja ta arvas, et teen nalja,” räägib Dadvan. Dadvan proovis paar päeva teda veenda, kuid lõpuks see tal õnnestus ja isa andis talle krediitkaardi – ta ostis 10 Bitcoini 15 euro eest. “Mul polnud õrna aimugi, mis on rahakott ja kuidas see töötab – hakkasin arvama, et tegin oma elu suurima vea ja mu isal oli õigus,” lisab Dadvan. Umbes aasta hiljem ostab noor poiss oma esimese suure töökoha, ostes 11 200 euro eest 1000 Bitcoini hinnaga 13,53 dollarit žetooni kohta. Ta jätkas kauplemist aastate jooksul, investeerides 2016. aastal esimest korda Ethereumi ja ostes 16 000 134 000 euro eest. Dadvanist sai 17-aastaselt miljonär, kuid kuni 2020. aastani ei teeninud ta midagi. Nüüd on selle eesmärk pakkuda inimestele tasuta finantsharidust, et neil oleks “võimalus saada edukaks kauplejaks”.

Olge nende 5 Altcoini eest: siin on sidusettevõtted ja kirjed!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*