Need 3 metaversi münti ületavad ühe päevaga 1000 protsenti!

29
ads

Kui Bitcoin ja peamised altcoinid langesid, siis 3 metaversumit näitasid väärtuse tõusu. Kriptokoin.com Vaatame üle päeva tipptasemel tõusvad metaverssi mündid. Enne artikli alustamist tasub siiski märkida, et need mündid on uued projektid, mistõttu võivad need kokku kukkuda sama kiiresti kui tõusevad.

3 metaverssi münti said suurema hoo sisse, kuna peamised krüptovaluutad langesid

Esmakordselt 2021. aasta aprillis käivitatud PAPPAY on viimase päevaga kasvanud 1,069 protsenti. Projekt ütleb, et see on krüptomaksevahend ja passiivse sissetuleku pakkuja platvorm, mis on üles ehitatud Binance Smart Chainile (BSC). Nende väitel on PAPPAY kogukonnale suunatud projekt, mis tähtsustab arengut ja läbipaistvust. Valuuta hoidmine annab investoritele tehingutasude ümberjaotamise 5 protsenti.

Analüütik kuulutab välja 5 metaverse mündiprojekti!

Teiseks on Metalland DAO (META) viimase päevaga tõusnud 1899 protsenti. Metalland DAO on virtuaalreaalsuse platvorm, mida toetab BSC Blockchain. Metalland võimaldab kasutajatel sisu ja rakendusi luua, kogeda ja monetiseerida. Nagu nimigi ütleb, on Metalland virtuaalne maailm, mis võimaldab mängijatel luua oma mängukogemusi, omada varasid ja raha teenida. Metallandi eesmärk on lahendada loojaõiguste ja omandiõigusega seotud probleemid ning kaotada kasutajate loodud sisu tsentraliseeritud kontroll.

Lõpuks tõusis GovWorld (GOV) 8700 protsenti. GOV; Metaverse on BSC utiliidi tunnus, mis keskendub NFT ja altcoini projektidele. GovWorld on mitme ahelaga kohandatav p2p-laenuplatvorm, mis võib anda tagatiseks mis tahes NFT või kinnitatud altcoini. Selle eesmärk on lahendada portfelli probleem, mis võimaldaks investoritel hoida enda käes sadu tuhandeid dollareid valitsemismärke ja investeerida teiste investeeringutega võrreldes vaid väikese summa.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply