Kulla ja krüptovaluuta ennustused kuulsusest “See saab olema suur krahh”!

Majandusprognooside ja investeerimisuuringute firma ja kirjastaja HS Dent Publishing asutaja Harry Dent ütleb, et sel aastal saab olema suurim finantslangus läbi aegade ning investorid võtavad oma elu suurima riski, kui nad enne seda ei müü. hävitab turu täielikult. Harry Denti sõnul on kõik varad, sealhulgas kuld, ohus. Kuulsa nime hinnangud turgudele ja “suure kokkuvarisemise” ennustused Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Suur krahh on tingitud Föderaalreservi mõjul tekkinud finantsvarade ajaloo suurimast mullist”

Harry Dent on majandusteadlane ja raamatu “Zero Hour: Turn the Greatest Political and Financial Turmoil in Modern History oma eeliseks” autor ning oma viimase raamatu “Mida teha, kui mull hüppab: isiklikud ja äristrateegiad tulevase majanduse jaoks” autor. Talv’. Ta tugineb oma majandusprognoosides demograafilistele muutustele.

Harry Dent ütleb, et riskivarasid müüakse lainetena, esimese laine USA aktsiaturud langevad lausa 40% ja kogu karuturu faasi summa on kuni 1. Erinevalt sellest, mis juhtus tehnikaaktsiatega 1999. aasta Dot Com Bubble’i ajal. krahhi, S&P 500 See tähendab 90% kaotust. Majandusteadlane teeb need ambitsioonikad ja hirmutavad ennustused:

See on teie elu suurim krahh ja suurim tagasilöök ning tõenäoliselt juhtub see 2022. aastal. Kogu kokkuvarisemine jääb 80% ja 90% vahele ja esimene kokkuvarisemine jääb vahemikku 40% kuni 55%. See juhtub nii kiiresti, et te ei näe seda. Nii et kui ootate, kas mul on õigus, ja võtate selle riski, saate väga-väga tugeva löögi ja ajalugu on selles osas väga selge.

Harry Denti sõnul toimub see kokkuvarisemine suuresti seetõttu, et finantsvarad on “ajaloo suurim mull”, mille on põhjustanud Föderaalreservi liigsed stiimulid:

Üks asi on see, kui see on loomulik mull, kuid kui seda reguleerivad keskpangad, ei ole võimalik täpselt ennustada (ajastust).

“Kõik varad, sealhulgas kuld, on ohus!”

Harry Denti kommentaarid tulid pärast seda, kui Fed avaldas kolmapäeval oma koosoleku protokolli, märkides, et “asjakohane bilansi voog on tõenäoliselt kiirem kui eelmisel normaliseerimisperioodil”, kuna varade ostmine hakkab sel aastal vähenema. Aktsiaturud reageerisid uudisele negatiivselt, samas kui riigikassa intressimäärad tõusid. Harry Dent ütleb, et sellele turukorrektsioonile 2022. aastal peaks järgnema taastumine suurema buumitsükliga, mida juhib aastatuhande põlvkond. Majandusteadlane jätkab oma katastroofiennustusi järgmises suunas:

Ennustasin, et järgmine buum jääb igaveseks aastatuhandete aastateks aastatel 2024–2039, mitte päris nii pikk ja mitte nii järsk kui beebibuumi buum, kuid me näeme veel üht buumi, mis järgneb USA-s ja rohkem Aasias, eriti praegu Indias ja Hiina ja Kagu-Aasia.

Kuldne

Harry Denti sõnul on kõik varad, sealhulgas kuld, ohus, kuigi riigivõlakirjad peaksid varade hindade deflatsioonist kõige rohkem kasu saama. “Kui soovite teha suurepärast tööd, ostate 30-aastase riigivõlakirja ja see võib tõusta 40%-lt 50%-le ja see juhtus 2008. aastal,” ütleb Economist. Lisaks teeb Dent vahet kulla ja riigikassa riskimaandamisomaduste vahel:

Inflatsioonilise järelduse kohaselt on kuld ülim inflatsioonimaandamine. Riigivõlakirjad, tippkvaliteediga võlakirjad, kaitsevad võimaliku deflatsiooni eest.

Väidetavalt ei vallandu finantsvarade kokkuvarisemist majanduslangus, arvab Economist, et turu kokkuvarisemine kiirendab majanduslangust:

Kui inimesed hakkavad neid finantsvarasid müüma, kaob rikkus ja inimesed satuvad veelgi enam paanikasse, mis põhjustab majanduslanguse. Finantsvarade krahh käivitab tegelikult majanduslanguse, mis juhtus 2000. aasta krahhi ajal.

Kuigi Harry Dent näeb enamikku altcoine praegu mullina, märgib ta, et krüptovaluutad on üks varadest, mida taastumisfaasis 2023. aastal ja pärast seda osta. Majandusteadlane märgib, et praegu sisaldab tema laoseis peamiselt sularaha ja kinnisvara.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*