Kui see juhtub, on Bitcoin ja Altcoinid karuturul!

26
ads

Analüütik ennustab, et krüptopulli turg saavutab 2022. aastal “jätkusuutmatu” hype taseme. Populaarse krüptokanali Coin Bureau külalisena avaldab analüütik oma ennustusi selle kohta, kuidas krüptohärjajooks 2022. aastal võib lõppeda, ja ennustusi Bitcoini kohta. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Ta jagas, kuidas temast sai miljonäriks pärast 11-aastaselt oma mänguasjade müümist Bitcoini ostmiseks.

Bitcoin ja teised

Guy nime all tuntud analüütik ütleb, et karuturg saab alguse, kuid ainult siis, kui realiseerub üks või üks mõnest võtmetegurist. Selle teema kohta ütleb analüütik:

Esimene tingimus on mingisugune katalüsaator, mis tekitab meeletul hulgal hüpet ja viib krüptohinnad jätkusuutmatutele kõrgustele, nagu näiteks Bitcoini ETF-i toetamine. Ütlen seda seetõttu, et BTC tipptasemel eelmisel pulliturul toimus päeval, mil Bitcoini futuurid alustasid 2017. aastal CME-l kauplemist. See kordub suure tõenäosusega spot-Bitcoini ETFi puhul ja selle tõestuseks on rekordarv sissekannete arvu, mida nägime esimeses Bitcoin Futures ETF-is, kui see USA-s noteeriti.

Šokk areng türklaste lemmikaltcoini projektis

Analüütikule teeb muret ka see, kuidas regulatsioon enam kui poolel tosinal moel krüptorahade tulevikku mõjutab. Ta ütleb analüütikule:

Tether [USDT] surve stabiilsetele müntidele üldiselt. Krüptoarendajate mahasurumine hiljuti vastu võetud infrastruktuuriseaduse halvasti sõnastatud sätete tõttu ning krüptokaevurite ja valideerijate mahasurumine samal põhjusel. Surve krüptorahakottidele, et võidelda rahapesuga. Tõuge DeFile samal põhjusel. keskkonnaprobleemid [ve] krüptokaevandamise mahasurumine energiapuuduse tõttu.

Türgi krüptovaluutaseadus: üksikasjad on avalikustatud!

Metaversumit vaadates jätkab Guy eelmist arutelu tekkiva krüptotööstuse üle. Ta arvab, et hiljutine institutsiooniline huvi turu vastu on märk suurenenud laienemisest ja hoogust. Analüütiku hinnangul jätkub Metaverse’i torm koos sama vihmavarju alla sattuvate NFT-de, plokiahelamängude ja muude krüptoniššide kasvuga. Nad juhivad ka institutsionaalse taseme krüptovaluutade kasutuselevõttu.

Krüptomiljardär pöörab pilgu sellele metaverssilisele mündile: nii võimas!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!Jälgi

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply