Commerzbanki märkimisväärsed kullaarvustused: surve kasvab!

Uus aasta saab olema täis ebakindlust, sest Föderaalreserv püüab oma rahapoliitikat roteerida ja karmistada. Samal ajal kasvab inflatsioonioht jätkuvalt, mis tähendab, et reaalsed intressimäärad jäävad madalaks ja negatiivseks. Commerzbanki Daniel Briesemann märgib, et pärast eileõhtust FED-i koosoleku protokolli ja ADP andmeid pöördus kulla hinna tõus seansi alguses ja see mõjutas negatiivselt. Daniel Briesemanni kommentaarid viimaste arengute kohta Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“FOMC minutid sütitasid õhu ja kuld taandus”

“Kuld on pärast Föderaalreservi koosoleku protokolli surve all,” ütleb Daniel Briesemann ja lisab, et USA tööturul läks möödunud aasta lõpus erakordselt hästi, lisades, et detsembris loodi 807 000 uut töökohta. Väidetavalt on need andmed peaaegu kaks korda suuremad, kui Bloombergi konsensus eeldab, teeb analüütik järgmise hinnangu:

Selle asemel, et vastata andmetele negatiivselt, tõusis kuld mõneks ajaks 1830 dollarini, kuna dollar siiski odavnes. ADP andmed ei ole alati olnud USA varasemate ametlike tööturuandmete usaldusväärseks näitajaks. Seetõttu ei tohiks seda vaadelda kui homsete andmete üks-ühele ennustust.

Daniel Briesemanni sõnul lõi Föderaalreservi koosoleku protokoll õhtusel kullaturul meeleolu lõkkele, mistõttu kulla hind langes 1800 dollarile. Analüütik nendib, et protokolle tõlgendatakse kullidena ning viitab varasemate ja kiiremate intressitõusude võimalusele tänu USA majanduse tugevnemisele ja kõrgele inflatsioonile ning selgitab mõju järgmiselt:

USA kümneaastaste riigivõlakirjade tootlused tõusid vastusena üheksa kuu kõrgeimale tasemele 1,73%, mis lükkas kulla hinna alla.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*