Bitcoin kustutatud 3500 dollarit! “Need põhjad on järgmised”

22
ads

Bitcoinil on üldisema turu languse taustal raskusi taastumisega. Juhtiva krüptovaluuta hind langes 41 000 dollarini ja kustutas üle 3500 dollari. Mis siis BTC-s edasi saab? Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

  • Bitcoin langes alla tugeva 45 000 dollari suuruse toetuse.
  • Järgmine kriitiline tugitsoon on vahemikus 39 000–37 300 dollarit.
  • Sellest tasemest kõrgemal hoidmata jätmine võib Bitcoini saata 30 000 dollarile või alla selle.

BTC-l on raskusi stabiilse toetuse leidmisega, kuna karud näivad olevat võimu üle võtnud. Ajalooline hinnamuutus näitab, et BTC peab kapituleerumise vältimiseks jääma üle 37 300 dollari. Bitcoini (BTC) hind ja üksikasjalikud turuandmed siit sa näed.

Bitcoin langes 41 000 dollarile! Analüütikud andsid tasemed

BTC murdis 45 000 dollari suuruse toetustaseme ja ähvardab turgu veelgi langetada. Ajakirjanduse ajal kaupleb Bitcoin veidi alla 42 000 dollari. Fibonacci jälitusnäitaja, mõõdetuna 2021. aasta juuni madalaimast tasemest 28 750 dollarist kõigi aegade kõrgeima tasemeni 69 000 dollarini, viitab sellele, et Bitcoin jätkab langust. Järgmine kriitiline nõudlustakistus juhtiva krüptovaluuta all on vahemikus 39 000–37 300 dollarit. Sellise võtmenõudluse valdkonna jaoks võib olla tugevust, kuna Tom DeMark (TD) Sequential esitab nädala graafikus ostusignaali.

Tõusuline moodustis ennustab, et 17. jaanuari paiku võib Bitcoin siseneda ühe kuni nelja nädala pikkusesse rallisse või uuele ülespoole suunatud loendusele. Ostusurve, mis võib järgmise kahe nädala jooksul koguneda, on Bitcoini jaoks kriitilise tähtsusega, et taastada 50-päevane libisev keskmine 50 000 dollari tasemel ja jõuda rekordite poole. Piisava jõu puudumine võib härgade jaoks olla laastav, kuna 100 ja 200 päeva libisevad keskmised on viimased nõudlustsoonid, mis jäävad alla BTC. Need võtmetasemed on analüütikute sõnul vastavalt 30 000 ja 19 000 dollarit.

Analüütikud hoiatasid: BTC võib nendele põhjadele libiseda!

Kuigi kapitulatsioonisündmus võib Bitcoini tugevaid põhialuseid arvestades tunduda võimatu, viitab suhtelise tugevuse indeks teisiti. RSI näib olevat käitunud teatud viisil iga kord, kui BTC on alates 2014. aasta karuturust kapituleerunud. See hoogu indikaator kipub langema 42 tasemele, taastuma ja seejärel murdma selle tugibaasi, et tähistada mahamüümise algust.

Sarnane turukäitumine on toimunud viimase kuue kuu jooksul. 2021. aasta juulis hüppas RSI 42-lt ja jõudis 2021. aasta novembris 69-ni. Hiljutine tagasilükkamine lükkas RSI tagasi 42-ni, mis sellel praegu on. Kui ajalugu kordub, on analüütikute sõnul mõistlik eeldada, et kapitulatsioon 19 000 dollarile on peatne. Kuigi Bitcoin näib olevat langenud, peaksid härjad olema valmis kaitsma 39 000–37 300 dollari suurust tugimüüri iga hinna eest. Selline oluline nõudlustsoon võib olla BTC üks viimaseid võimalusi mõnda aega oma tõusutrendi jätkata.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply