“Võib olla suur kaotus” 4 analüütikut jagavad oma kuldseid ootusi!

Kulla hinnad leidsid kolmapäeval tuge “lennult ohutusse”, kui Omicroni juhtumid tõusid ning USA aktsiaindeksid ja dollar nõrgenesid. Pärast föderaalse avatud turu komitee (FOMC) detsembri koosoleku protokolli avaldamist hakkasid hinnad aga taanduma. Selle artikli kirjutamise ajal taastus kuld pärast psühholoogilise taseme nägemist alla 1800 dollari ja kaupleb 1805 dollaril.

Kas kuld tuleb karuturule?

Kriptokoin.com Nagu uudistes kajastasime, näitasid FOMC protokollid, et nende arvates võivad intressimäärad tõusta kiiremini, kui võimud varem eeldasid. Kulla uudiskirja toimetaja Brien Lundin kommenteerib:

Föderaalreservi protokollid olid ebaharilikud, näidates suuremat muret inflatsiooni püsimise pärast ja viidates intressimäärade tõstmise kiirendatud ajakavale. Seetõttu olid need kulla suhtes karmid, mida kinnitas turu järsk reaktsioon kulla hinnas.

FXTM-i turuanalüüsi juht Lukman Otunuga kommenteerib: “Tundub, et investorid hakkavad kulla poole pöörduma, kuna kasvavad Omicroni juhtumid kiirendavad ohutusse pääsemist.”

Brien Lundini sõnul on aga kõik viited selle kohta, et esimene intressitõus tuleb varem, kulla jaoks tegelikult bullish, kuna kuld tõuseb sageli koos Föderaalreservi intressitõusudega. Brien Lundin toob selle olukorra kohta järgmise näite:

Föderaalreservi esimene intressimäärade tõstmine 2015. aasta detsembris lõpetas kulla pika karu turu ja kollase metalli hind tõusis seejärel mitu kuud tugevalt.

“Kui FOMC-i minuteid tõlgendatakse ebaharilikena, võib see põhjustada kulla kukkumist”

Lukman Otunuga tuletab meelde, et seda, kuidas kuld 2022. aasta esimese kauplemisnädala lõpetab, ei mõjuta mitte ainult FOMC koosolekute protokollid, vaid ka reedesed USA äriandmed.

Kui investorid tõlgendavad neid aruandeid viisil, mis tugevdab ootusi, et Fed tõstab sel aastal intressimäärasid kolm korda, võib see nulltootlusega kulla languse põhjustada.

Kuldne

USA ametlik töökohtade aruanne avaldatakse reedel ja majandusteadlaste hinnangul on majandusse lisandunud kokku 422 000 töökohta. Metalliturud ei reageerinud samal ajal pärast seda, kui ADP kolmapäeval teatas, et erasektori palgafondid kasvasid detsembris 807 000 võrra, mis on enam kui kaks korda suurem kui majandusteadlaste eeldatud 375 000. SIA Wealth Managementi turu peastrateeg Colin Cieszynski kommenteerib arenguid järgmiselt:

Kõiki jooksvaid majandusuudiseid jälgitakse investorite pilgu läbi, kes spekuleerivad, kui kiiresti võib Fed pärast varaostuprogrammi märtsis lõppemist intressimäärasid tõstma hakata.

Pablo Piovano: Kuld keskendub jätkuvalt 1800 dollarile

Avatud huvi kulla futuuriturgude vastu tõusis kolmapäeval enam kui 10 000 lepinguga, võttes arvesse CME Groupi kiirandmeid, muutes kolmapäeval kaks järjestikust igapäevast tagasipööramist. Samamoodi suurendas maht kolmandat järjestikust seanssi oma tõusutrendi.

Turuanalüütik Pablo Piovano tuletab meelde, et kulla hind langeb veelgi ja läheneb võtmetähtsusega 1800 dollari suurusele piirkonnale, märkides, et negatiivne hinnaaktsioon tuleneb avatud huvi ja mahu suurenemisest. Pablo Piovano esitab järgmise analüüsi:

See näitab, et lisakadusid on lähiajal plaanis. Selle taustal kerkib 1800-dollariline võtmetase endiselt tohutu magnetina aeg-ajalt langevatele katsetele.

Kuldne

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*