See Altcoini projekt kukub tõenäoliselt BTC ümber!

23
ads

Võitlus juhtiva krüpto Bitcoini ja juhtiva altcoini Ethereumi vahel käib ülemvõimu pärast, kuna Ethereumi pooldajad usuvad üha enam, et Ethereum võib peagi Bitcoinist mööduda. Fred Wilson, kuulus riskikapitalist ja Union Square Venturesi kaasasutaja, arvab, et Ethereumi turukapital ületab 2022. aastal Bitcoini. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Kas juhtiv altcoin võib olla juhtiv krüpto?

Fred Wilsoni sõnul toimub kukkumine erinevate probleemide tagajärjel, millest mõned võivad Bitcoini võrgu ümber lükata ja 2022. aastal Ethereumi võrku uuendada üritavad uued arendused. Viimastel aastatel on Ethereum läbinud mitmeid uuendusi, mille eesmärk on viia võrk täielikult üle töötõenduselt (POW) mängutõendile (POS).

Nädala alguses käivitati edukalt ETH 2.0 Beacon kett, kutsudes kogukonda testima enne ühendamist, mis teeks lõpu energiamahukale kaevandamisele ja vähendaks Ethereumi energiatarbimist 99%. Fred Wilson usub, et killukettide käivitamisele eelnev ühinemine meelitab ligi miljoneid ja toob võrku tonni likviidsust, mis tähendab võrgustiku turukapitalisatsiooni paraboolset kasvu. See on 400 miljardit dollarit vähem kui praegu Bitcoini kukutamine. Fred Wilson ütleb:

Ethereumi ühinemine 2022. aastal koos arusaamaga, et tootlikud varad peaksid olema rohkem väärt kui mittetootlikud varad, teeb sellest üsna sirgjoonelise ennustuse.

Altcoin

Fred Wilson viitab Bitcoini maksimalistide toetumisele “piiratud pakkumisele kui ainult turundusmeemile”:

Kui vaadata suuremat krüptoturgu, siis on väärjaotus veelgi pöörasem – kummitusketid ja zombiketid, millel on XRP või miljardi dollari turukapital ja kasutajaid pole. Rääkimata lahtiste petuskeemide hordidest, sealhulgas rohkem kui mõnest krüptoturgude 25 suurima turukapitali hulgas.

Võrgustik on näinud astronoomilist kasvu tänu Defi rakenduste lukustatud koguväärtusele (TVL), nagu on näidatud DeFiLammas. Fred Wilsoni sõnul toimib selle DeFi kasv hokikepina.

Altcoin

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply