Need Altcoini projektid võivad Bitcoinist mööduda!

Miljonäri ja Shark Tanki kaastööline Kevin O’Leary on krüptovaluutade, nagu Bitcoin, ning populaarsete altcoini projektide hostivate NFT-de kindel pooldaja. O’Leary rääkis neist ka oma viimases intervjuus. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

O’Leary arvab, et need altcoini projektid võivad Bitcoini ületada

Juhtiv telenägu Kevin O’Leary usub, et NFT-d võivad kujuneda “palju suuremaks ja sujuvamaks turuks” kui Bitcoin. See ennustus tuli üllatusena, kuna Kanada ärimees väitis, et miski ei anna võimalust esmase krüptovaluuta asendamiseks. 5. jaanuaril CNBC-le antud intervjuus rääkis tõsielusaate Shark Tank ühe saatejuhina tuntud O’Leary NFT-dest ja nende potentsiaalsest kasvust järgnevatel aastatel. O’Leary kasutas oma NFT-sse uskumise kohta järgmisi väiteid:

Järgmise paari aasta jooksul näete palju liikumist identiteedi kontrollimise, kindlustuspoliiside ja vara võõrandamise maksude osas, muutes NFT-d potentsiaalselt palju suuremaks ja sujuvamaks turuks kui lihtsalt Bitcoin.

O’Leary on Bitcoini ja NFT-de, aga ka muude krüptode, sealhulgas ETH, SOL ja USDC varade innukas pooldaja. NFT-d ehk mitteasendatavad märgid ise ei ole otseselt münt. NFT-le keskendunud müntide hulka kuuluvad aga populaarsed altcoinid nagu Axie Infinity (AXS), The Sandbox (SAND), Decentraland (MANA). Siiski on üks märk, mis talle ei meeldi – Dogecoin. O’Leary sõnul ei erine memecoini investeerimine hasartmängudest. Ta ütles ka, et DOGE-l puudub loomupärane väärtus ja see tuleks liigitada puhtaks spekulatsiooniks.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*