Need 2 Altcoini pakuvad ostuvõimalust!

39
ads

Krüptoanalüütikaettevõte Santiment ennustas külgsuunalise krüptoturu analüüsi põhjal kahte bullish fundamentaalnäitajatega altcoini. Santimenti andmed näitavad, et populaarsed altcoini projektid SHIB ja Cardano pakuvad investoritele ostuvõimalusi. Detail Kriptokoin.com‘annab.

See Cardano-põhine Altcoin siseneb 2 kuulsasse börsi!

Investorite tähelepanu juhtisid kaks altcoini

Analüütiliste andmete kohaselt näitab Santiment positiivseid signaale kahe populaarse altcoini, SHIB ja ADA, kohta. Ettevõte teatas, et need kaks münti pakuvad kauplemis- ja tootlusandmete põhjal olulisi võimalusi. Kahtlemata on selle teadaande aluseks mõned mõõdikud. MVRV mõõdik on Santimenti kasutatavate mõõdikute seas esikohal. Ketipõhine analüütikafirma Santiment teatas, et pärast mõõtmisi põlevad ostusignaalid populaarsetes meemimärkides Shiba Inu ja Cardano. MVRV mõõdik, mida Santiment kasutab, põhineb krüptovaluutadega seotud psühholoogilise seisundi analüüsil igal ajahetkel. Mõõdikud kategooriatega, nagu -50%, +50% ja neutraalne, võivad näidata võimalusi ja ohualasid.

Hea uudis Shiba Inult (SHIB)

2021. aasta teisel poolel tormiliselt õhku tõusnud Shiba Inu näib olevat viimasel ajal jäänud piiratud kauplemisvahemikku. Teame, et kogenud ja suured krüptoinvestorid valivad sageli perioodid, mil münte investeerimiseks korrigeeritakse või konsolideeritakse. Vaalade liikumist jälgiva analüüsifirma värsked andmed näitavad, et mõned vaalad saavad praegu märkimisväärses koguses Shiba Inu märke. Andmed vaalade jälgimise ettevõtete (nt WhaleAlert ja IntotheBlock) analüüsidest toetavad SHIB-i tõusutendentsi stsenaariumi.

Bloombergi ekspert valis need 2 Altcoini: need vallutavad turgu!

Cardano, teise altcoini, millele Santiment viitab, hind oli 2021. aasta septembris ATH (3,16 dollarit). Alonzo kõvakahvli mõju selle väärtuse saavutamisele on vaieldamatu. Kuid sellest ajast alates on ADA näinud langust. Kuigi seda langusprotsessi tõlgendavad paljud analüütikud karude domineerimisena, näivad mõnede analüüsifirmade, eelkõige IntoTheBlocki andmetel härjad domineerimisvõitluses võidukad.

Salapärane analüütik hoiatab: need 2 Altcoini on järsult parandatavad!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply