Kuld üllatab ja jõuab nendele tasemetele!

Blackstone’i erakapitalilahenduste äriüksuse asepresidendi ja peainvesteeringute strateeg Joe Zidle’i sõnul võib kulla hind uuel aastal tõusta 20%, kuna see taastab ootamatu sammuna oma riskimaandamisstaatuse. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Strateeegide sõnul näib kulla eest üle 2000 dollari suurus tõenäoline

Teadaanne kuulutati välja Blackstone’i iga-aastases teates “Ten Surprises of 2022” ja see tuleb pärast seda, kui kulla hind langes 3,6%, mis on halvim aastatulemus alates 2015. aastast. 2022. aasta üllatusprognoos põhineb sellel, et investorid pöörduvad kollase metalli poole, et kaitsta end probleemse ja püsivama inflatsiooni eest:

Kulla hind tõusis 20%, jõudes uuele rekordkõrgele. Vaatamata tugevale kasvule USA-s, soovivad investorid maandada kulla tajutavat ohutuse ja inflatsiooniriski hindade tõusu ja volatiilsuse tingimustes. Kuld on tagasi nõudmas oma tiitlit äsja vermitud miljardite varjupaigana, isegi kui krüptovaluutad jätkavad turuosa suurenemist.

See tähendaks ka kulla langustrendi pöördumist, kusjuures hinnad kõikuvad suurema osa 2021. aastast 1850–1650 dollari vahel, hoolimata sellest, et USA aastane inflatsioon on tõusnud 39 aasta kõrgeimale tasemele. Kuld konkureerib Bitcoiniga ka investorite turvalisuse pärast kogu 2021. aasta jooksul.

Kui Byron Wieni ennustus tõeks läheb, saavutab kulla hind tänavu uute rekordkõrguste üle 2160 dollari. Strateeg ütleb, et ta usub, et “üllatus” on tõenäoline (rohkem kui 50% tõenäosus), kuid keskmine investor määrab selle juhtumiseks vaid “ühe kolmandiku võimaluse”.

Sõnum avaldati esmaspäeval ja selles on loetletud kümme üllatussündmust, mis võivad juhtuda 2022. aastal. Teised potentsiaalsed üllatused nimekirjas hõlmavad S&P 500, mis 2022. aastal edu ei teinud, kuna tugevad tulud põrkuvad tõusvate intressimääradega, püsivast inflatsioonist saab domineeriv teema, 10-aastase riigikassa tootlus tõuseb 2,75%ni ja ESG läheb kaugemale ettevõtte poliitika avaldustest. võttes.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*