Krüptomiljardär pöörab pilgu sellele metaverse mündiprojektile

FTX krüptovaluutabörsi asutaja ja tegevjuht Sam Bankman-Fried ütleb, et Non Fungible Tokens (NFT) ja metaverse mündiprojektid võivad olla krüptotööstuse järgmine suur asi. Kuulsa miljardäri aktsiad Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“See metaversumi münt on metaversumi potentsiaalne tõestus”

Uues intervjuus Wolf Of All Streetsi taskuhäälingusaate Scott Melkeriga väidab Sam Bankman-Fried, et NFT-põhine võrgumäng Axie Infinity (AXS) annab tunnistust krüpto metaverssi ruumi potentsiaalist:

Ma arvan, et Axie Infinity on tõestus selle kohta, kui võimas see võib olla. Sest paljuski tuli see tõesti nõrkusest, mitte tugevusest. Tundub, nagu ei võetud krüpto kasutusele enne, kui see kaasati.

FTX tegevjuht nendib, et Axie Inifinity mängu-teenimise funktsioon on edukam kui CryptoKitties, vana plokiahela mäng, mis muudab mängu atraktiivseks ja võimaldab osalejatel virtuaalseid kasse osta, koguda, kasvatada ja müüa:

Kui võtta Axie Inifinity krüptoaspekt ära, siis ma ütleksin, et see pole kõige kaasahaaravam mäng, mis eales tehtud. Loodan, et ma ei solva kedagi. See oli umbes nagu videomäng CryptoKitties.

“Ja seega alustate sellest põhimõtteliselt,” ütleb krüptomiljardär, mis pole kõige põnevam koht alustamiseks, kuid juhib tähelepanu AXS-i turukapitalile, millel on praegu ringluses üle 6 miljardi dollari:

Ja ma arvan, et see oli täpselt nagu nullversioon. Ja ma arvan, et kui midagi, siis see on lihtsalt ülimalt veenev tõestus.

metaverse münt

Märkides NFT-de kasvavat populaarsust, ütleb Sam Bankman-Fried, et videomängude tootjad võtavad nüüd omaks digitaalsed kogumisobjektid:

Ma arvan, et need (NFT-d) võivad videomänge tõesti täiustada. Ja me oleme just näinud, et iga maailma suur ja väike kirjastaja vaatab seda vähemalt praegu üle. Vähemalt nimetavad nad seda millekski erinevaks selle kohta, millised saavad olema NFT plaanid, metaversiooni plaanid, mis iganes.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*