Kas kokkuvarisemine on tulemas? 3 analüütikut jagavad oma kullahinna ootusi!

27
ads

Kulla hind leidis teatavat toetust pärast seda, kui USA tootjad avaldasid detsembris oodatust aeglasemat kasvu, kuigi riigikassa tootlused olid tugevad, et korvata veidi üle poole eelmisel päeval kaotatud tuludest. Analüütikute turu kommentaarid ja prognoosid Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Kulla hinnatõusu piiravad arengud USA-s”

“Omicroni variandi kiirest levikust põhjustatud kaos tuli liiga hilja, et avaldada suurt mõju detsembri palgafondidele, mis on meie hinnangul tervelt 350 000 võrra kasvanud,” kirjutas Capital Economicsi USA vanemökonomist Michael Pearce teisipäeval. Kuid majandusteadlane tuletab meelde, et paljudel inimestel, kellel palutakse jääda isolatsiooni, võivad jaanuari palgafondid oluliselt langeda.

Praegu väidavad mõned analüütikud, et tükike meelitab jätkuvalt investeerimishuvi nende seas, kes soovivad maandada Omicroni variandi võimalikku mõju maailma osadele. Teisipäevases uurimisaruandes kommenteeris ActivTradesi vanemanalüütik Ricardo Evangelista:

Kulla hind tõusis teisipäeval, kuna investorid otsisid väärismetalli turvalisust, kuna mõned riigid karmistasid meetmeid Omicroni juhtumite kasvu ohjeldamiseks. Kulla kasumit piiravad arengud Ameerika Ühendriikides, kus dollar jätkab tugevnemist tänu kõrgemale riigikassa tootlusele ja turud on kindlalt kantud veendumusele, et Fed tõstab 2022. aastal intressimäärasid vähemalt kolm korda.

kulla hind

Minneapolise Föderaalreservi esimees Neel Kashkari ütles teisipäeval, et inflatsioon on tõusnud rohkem, kui ta ootas ja võtab kauem aega. Samuti märkis Neel Kashkari eraldi avaldatud artiklis, et plaanib detsembris toimuval FOMC koosolekul 2022. aastal kahte intressitõusu.

Sevens Report Researchi analüütikud kirjutasid teisipäevases pressiteates, et riigikassa tootluse järsk tõus, mis hakkas reaalseid intressimäärasid suruma, oli “suur risk kullaturule”. Praegu märkisid nad siiski, et kulla lühiajaline ralli püsib “tugev” toetusega vahemikus 1775–1800 dollarit.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply