Uuendatud prognoosid BTC, DOGE, AVAX ja nende 7 Altcoini jaoks!

Bitcoini suutmatust 20-päevast EMA-d uuesti jälgida peetakse märgiks, et BTC-s ja altcoinides müümine on endiselt oht. Kas Bitcoin võib oma sihipärasest tegevusest loobuda ja alustada trendikat liikumist? Õppima, Kriptokoin.com Lõpuks vaatame analüütik Rakesh Upadhyay kommentaare BTC kohta koos mõne teise populaarse mündiga (ETH, BNB, SOL, ADA, XRP, LUNA, AVAX, DOT, DOGE).

BTC, ETH, BNB jätkavad nimekirja tipus

BTC/USDT. Bitcoini suutmatus ületada 20 päeva eksponentsiaalset libisevat keskmist (EMA) (48 449 dollarit) viitab sellele, et karud müüvad igal väiksemal rallil. Karud üritavad nüüd suruda hinda alla tugeva toe 45 456 dollarile. Kui need on edukad, viitab see allakäigu jätkamisele. Analüütiku hinnangul võib BTC/USDT paar langeda esmalt oma madalaima tasemeni 42 000 dollarini ning selle taseme murdmisel võib järgmiseks peatuseks olla 40 000 dollarit. Ja vastupidi, kui hind tõuseb ja tõuseb üle 20-päevase EMA, näitab see, et pullid üritavad tagasi pöörata. Seejärel võib paar tõusta 50 päeva lihtsa libiseva keskmiseni (SMA) (51 938 dollarit), mis võib toimida tugeva barjäärina. Kui pullid tõstavad hinna sellest tasemest kõrgemale, viitab see võimalikule trendi muutusele. Seejärel võib paar hakata tõusma 60 000 dollarini.

Santiment teatab: need 3 Altcoini kukutavad Ethereumi!

ETH/USDT. Eetri (ETH) taastumine 3643,73-3503,68 dollari suurusest tugitsoonist on jõudnud 20-päevase EMA-ni (3899 dollarit), kus karud on hädas. Järk-järgult langevad liikuvad keskmised ja negatiivsel territooriumil olev RSI viitavad sellele, et karudel on ülekaal. Kui hind jätkab langust, üritavad karud taas lükata ETH/USDT paari tugitsoonist allapoole. Kui neil see õnnestub, võib paar alustada langust 3270 dollari ja seejärel 2800 dollari suunas. Vastupidi, kui pullid suruvad hinna üle libiseva keskmise, viitab see sellele, et korrektsioonifaas võib olla läbi. Paar võib hiljem tõusta 4488 dollarini.

Binance investeerib sellesse Altcoini kümme miljonit: hind on madal!

BNB/USDT. Binance Coin (BNB) põrkas tugevalt tagasi 500 dollari tasemel ja jõudis 20-päevasele EMA-le (536 dollarit), kus taastumine seisis silmitsi vastupanuga. Mõlemad libisevad keskmised on langevad ja RSI on negatiivsel territooriumil, mis viitab karude väikesele eelisele. Kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, võib BNB/USDT paar tõusta kuni 575 dollarini. Kui hind sellelt tasemelt langeb, võib analüütiku hinnangul paar pikendada oma viibimist vahemikus $ 500-$ 575 veel paar päeva. Ja vastupidi, kui hind langeb 20-päevasest EMA-st, üritavad karud paari tagasi lükata alla 500 dollari. Kui nad seda teevad, võib müük intensiivistuda ja paar võib alustada uut langustrendi 450 dollari suunas.

Solana asutaja: see Altcoini turg võib plahvatuslikult kasvada!

SOL/USDT. Solana (SOL) on viimastel päevadel kaubelnud 167,88 dollari ja 20-päevase EMA (180 dollari) vahel, kuid tõenäoliselt ei jätku see kitsas vahemikus kauplemine kauaks. Mõlemad liikuvad keskmised on langevad ja RSI on negatiivsel territooriumil, mis näitab, et karud on kontrolli all. Kui müüjad lükkavad hinna alla 167,88 dollari, võib SOL/USDT paar langeda 148,04 dollarile ja seejärel 120 dollarile. Ja vastupidi, kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, võib paar tõusta 204,75 dollarini.

2022 võib olla Cardano aasta!  Siin on ennustused

ADA/USDT. Cardano (ADA) on viimastel päevadel kaubelnud 20-päevase EMA lähedal (1,37 dollarit), mis viitab võitlusele pullide ja karude vahel. Kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, võib ADA/USDT paar tõusta kuni 1,59 dollarini. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib suruda paari laskuva kanali takistusjoonele. Härjad peavad hinda kanali kohal suruma ja hoidma, et näidata, et langustrend võib lõppeda. Kui hind praeguselt tasemelt langeb, üritavad karud analüütiku sõnul paari tagasi lükata alla 1,18 dollari ja testida uuesti kriitilist tuge 1 dollari juures.

Ripple kuulutab välja olulise partnerluse: XRP-d kasutatakse!

DOGE, XRP, AVAX ja teised

XRP/USDT. Ripple (XRP) on põrganud tagasi 0,80 dollarilt, kuid pullidel on raskusi selle nimel, et tõsta hind üle 20-päevase EMA (0,87 dollarit). Kui hind jätkab langust, proovivad karud tõmmata XRP/USDT paari tugevale toele 0,75 dollari juures. Selle taseme murdmisel võib paar alustada langustrendi järgmist etappi 0,60 dollarilt. Vastupidiselt võib paar tõusta 1 dollarini, kui hind tõuseb üle libiseva keskmise. See tase võib toimida tugeva vastupanuna ja kui hind sellelt tasemelt langeb, võib paar püsida vahemikus veel paar päeva. Paus ja sulgemine üle 1 dollari võivad näidata langustrendi lõppu.

LUNA/USDT. Terra LUNA märk on tõusutrendis. Mõlemad liikuvad keskmised tõusevad ja RSI on positiivses tsoonis, mis viitab pullide ülekaalule. Pullid üritavad suruda hinda üle väiksema vastupanu 93,81 dollarile. Kui hind jääb sellest tasemest kõrgemale, võib LUNA/USDT paar uuesti testida oma kõigi aegade kõrgeimat tippu 103,60 dollaril. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemale võib anda märku tõusutrendi taastumisest. Paar võib tõusta kuni 135,26 dollarini ja seejärel jõuda 150 dollarini. Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind langeb praeguselt tasemelt ja langeb alla 20-päevase EMA (83 dollarit), võib see anda märku 50-päevase SMA (66 dollari) sügavama korrektsiooni algusest.

Avalanche'i administraator jagab vaatamiseks AVAX-i prognoosi ja 2 Altcoini!

AVAX/USDT. Avalanche (AVAX) põrkas tagasi 98-dollarise toe pealt ja tõusis 31. detsembril üle libiseva keskmise, kuid härjadel ei õnnestunud langustrendi joonest läbi murda. Kui karud tõmbavad hinna alla libiseva keskmise, võib AVAX/USDT paar langeda 98 dollarile. Paus sellest tasemest allapoole võib avada uksed võimalikuks languseks 75,50 dollarile. Vastupidiselt, kui hind tõuseb libisevast keskmisest kõrgemale, näitab see, et sentiment on muutunud positiivseks ja kauplejad ostavad languse pealt. See suurendab murdumise tõenäosust langustrendi joonest kõrgemal. Hiljem võib paar jõuda 128 dollarini.

See Altcoin võidab Polkadoti paraahela oksjoni: see käivitub!

DOT/USDT. Polkadot (DOT) ületas 20-päevase EMA (28 dollarit) 2. jaanuaril ja pullid püüavad nüüd tühjendada õhuliini takistustsooni vahemikus $ 31,49 kuni $ 32,78. Analüütiku sõnul on 20-päevane EMA stabiilne ja RSI on hüpanud positiivsele territooriumile, mis näitab, et ostjad üritavad tagasi tulla. Kui pullid tõstavad hinna üle 32,78 dollari, võib DOT/USDT paar tõusta 40 dollarile. Kui hind üldtsoonist välja lööb, viitab see sellele, et paar võib veel mõne päeva jooksul konsolideeruda 22,66 ja 31,49 dollari vahel. Karud peavad suruma ja hoidma hinda alla 22,66 dollari, et alustada langustrendi järgmist etappi.

Dogecoini ja Shiba Inu investorid Tähelepanu: kasumlikkus on võrdsustatud!

DOGE – USDT. Dogecoini (DOGE) põrgatus 20-päevasele EMA-le (0,17 dollarit) seisab silmitsi karude tugeva vastupanuga. Liikuvad keskmised langevad jätkuvalt ja RSI on negatiivsel territooriumil, mis näitab, et karud on kontrolli all. Müüjad püüavad nüüd hinna langetada 0,15 dollarile. Kui hind sellelt tasemelt tagasi põrkab, proovivad pullid taas DOGE/USDT paari 20-päevase EMA tasemest kõrgemale lükata. Kui nad seda teevad, võib paar jõuda 0,19 dollari suuruse takistuseni. Paus ja sulgemine üle $0,19 on esimene märk sellest, et pullid on mängus tagasi. Analüütiku sõnul võib paar tõusta 0,22 dollarile ja seejärel 0,24 dollarile. Teise võimalusena võib langustrend jätkuda, kui hind langeb alla 0,15 dollari. Paar võib langeda 0,13 dollarini ja seejärel langeda psühholoogilise madalaima tasemeni 0,10 dollarini.

Bitcoin, DOGE, SHIB sulamine: need 7 Altcoini on lennurežiimis!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*