See meemünt läbib SHIB-i! Vaata, mida vaalad teevad

Shiba Inu vs Baby Doge Coin: tundub, et BabyDoge on omandiõiguse poolest ületanud populaarse meemmündi Shiba Inu. Baby DogeCoin (BabyDoge) ületab Shiba Inu (SHIB) hoidjaid. Uudisest teatas säutsu kaudu Baby Doge Coini ametlik Twitteri konto. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Meemi mündiprojektid põrkuvad

BscScani andmeid vaadates on Baby Doge Coinil praegu 1 119 507 omanikku, Shiba Inul aga 1 116 713 omanikku. Pole kahtlust, et Baby DogeCoin on viimasel ajal populaarsust kogunud. Kuid “vaalad” eelistavad Shiba Inu (SHIB) BabyDoge’ile, kuna Shiba Inul on Baby Doge’i mündi ees palju konkurentsieeliseid. Mõned SHIB-i konkurentsieelised selles kontekstis on loetletud järgmiselt:

  1. Shiba Inu’nun ekosisteminin kendisi (SHIB, BONE ja LEASH).
  2. Shiba Inu kogupakkumine on Baby Doge Coiniga võrreldes palju väiksem.
  3. Tippettevõtted, nagu NOWPayments, Newegg, Shiba Coffee Shop, Bigger Entertainment, toetavad Shiba Inu “kogukonna põletusi”.
  4. Shiba Inu on lähedal oma plokiahela käivitamisele nimega Shibarium. Väidetavalt on Shibarium gaasitasude probleemi lahendanud ja tõenäoliselt on see nullilähedane.

Shiba Inu on samuti lähedal NFT Game’i varsti turule toomisele, kuna ta on juba teinud koostööd Austraalia mängustuudioga PlaySide ja Activisioni endise asepresidendi William Volki ametisse nimetamine on tekitanud investorite huvi. Shiba Inu teatas ka Shiba Inu Oshiverse’i turule toomisest, tekitades veelgi rohkem elevust. Shiba Inu (SHIB) on nüüd saadaval AMC Theaters, NOWPayments, Newegg jne kaudu. Seda aktsepteerivad makseviisina paljud tuntud organisatsioonid nagu Babydoge on kahtlemata saamas tõsist lapsendamist; Meeskond plaanib põletada ka mõne tõsise koerapoega.

Bitcoin, DOGE, SHIB sulamine: need 7 Altcoini on lennurežiimis!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*