Ootame neid lähipäevil kulla eest!

28
ads

Kulla hind langes esmaspäeval, viies hinnad pärast aktsiate ja riigikassa tootluse suurenemist peaaegu kahe nädala madalaimale tasemele. Tänapäeval on kollane metall lame. Juhtivate analüütikute turukommentaarid ja kullaprognoosid Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Chintan Karnani ootab “alla ettevaatlikku optimismi”

“Kullaturg on hädas negatiivse meeleoluga, mis tuleneb kulla 3,6% langusest 2021. aastal,” kommenteerisid Zaneri analüütikud esmaspäevases pressiteates. Analüütikud annavad järgmise hinnangu:

Härjalaagri kahjuks on USA riigikassa tootlused endiselt kõrged ning hõbe ja kuld võivad pikas perspektiivis ohustada, kuna turud ootavad reedel mittefarmide palgaarvestuse (NFP) aruannet. Selle nädala NFP aruande väljavaated näevad ette 400 000 töökoha juurdekasvu, mis on peaaegu kaks korda suurem kui novembri šokeerivalt negatiivsed andmed.

Kuldne

Insignia Consultantsi uurimisdirektor Chintan Karnani ütles oma avalduses, et veebruarikuine kullaga kaubelda ei õnnestunud üle 400 päeva libiseva keskmise 1826,10 dollarit, mistõttu hinnad langesid. Direktor nendib, et Omicroni variandist tulenev väga madal suremus- ja haiglaravimäär vähendab kullanõudlust turvalise varjupaiga järele.

Chintan Karnani nendib, et veebruarikullaga tuleks kaubelda üle selle 200 päeva libiseva keskmise 1806,40 dollari igapäevase sulgemise kohta ning tuletab meelde, et kui seda ei juhtu, võib see kaasa tuua edasise müügi ja lühikeste positsioonide taastõusu. Praegu loodab analüütik “aluselt ettevaatlikku optimismi”.

“Aktsiaindeksi tugevus näitab kulla langustrendi”

Analüütikud ütlevad, et kollase metalli hinna langus tuleneb ootusest, et algab hooajaliselt tugev väärismetallide kokkuostuperiood. Maaklerfirma XM investeeringute vanemanalüütik Marios Hadjikyriacos rõhutas esmaspäevases märkuses:

Detsembri-jaanuari periood on ajalooliselt olnud väärismetallikangide jaoks väga tugev, mis on tõusnud viimase kümnendiku 8. jaanuaril.

Marios Hadjikyriacos märkis, et Ühendkuningriigi ja Kanada turud jäid esmaspäeval suletuks ja seetõttu on kauplemismahud eeldatavasti “tavapärasest madalamad”.

Kuldne

Metalliturud olid reedel vana-aastaõhtul avatud, kuid mõned rahvusvahelised turud jäävad uusaastapühadeks suletuks. Võlamäärade tõus muudab ebatootlikud väärismetallid kupongivõlaga võrreldes vähem atraktiivseks, samas kui tugevam dollar muudab dollarihinnaga väärismetallikangide offshore-ostjate jaoks kallimaks. Vanemanalüütik Jim Wyckoff kommenteerib igapäevases märkuses:

USA aktsiaindeksite tugevus viitab hetkel turu madalale kauplejate ja investorite riskikartlikkusele ning ohutute metallide langustrendile.

Kuigi praegu on turul vähe riskikartlikkust, usuvad mõned turuanalüütikud, et 2022. aasta on aktsiaturgude jaoks karmim, kuna keskpangad on Jim Wyckoffi sõnul seni ohjeldanud kerge raha poliitikat ja maailm on endiselt hädas Euroopaga. .

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply