Nendesse 13 Altcoini projekti on lennanud sajad miljonid!

Institutsionaalsed Bitcoini ja altcoini fondid registreerisid 2021. aastal rekordilised sissevoolud, kuna nõudlus krüptovaluutade, nagu Bitcoin (BTC) ja Ethereum (ETH) järele kasvas heitliku ja sageli ettearvamatu pullituru ajal. Kriptokoin.com Esitleme institutsionaalsel alusel kõige silmatorkavamaid altcoine.

CoinSharesi ja halltoonide andmed näitavad muutusi Bitcoini ja altcoini fondides

CoinSharesi andmetel registreerisid krüptoinvesteerimistooted 9,3 miljardit dollarit aastas, võrreldes 6,8 miljardi dollariga 2020. aastal. Bitcoini fondid meelitasid eelmisel aastal kapitali 6,3 miljardit dollarit, samas kui ETH toodete sissevool oli ligikaudu 1,4 miljardit dollarit. Populaarsed olid ka mitme varaga fondid, mis meelitasid investorkapitali 775 miljonit dollarit. Kokku toodi 2021. aastal turule 37 investeerimistoodet, eelmisel aastal toodi turule 24 toodet. Märkimisväärne on see, et investeerimistoodetes sisalduvad krüptovarad on kasvanud eelmise aasta 9-lt 15-le.

Grayscale jääb esmaspäeva seisuga suurimaks krüptovarahalduriks 43,5 miljardi dollari suuruse hallatava varaga. Grayscale pakutavate altcoinide hulgas on: BAT, BCH, LINK, MANA, ETH, ETC, FIL, ZEN, LTC, LPT, XLM, SOL, ZEC. Teiste mitme miljardi dollari suuruste varahaldurite hulka kuulusid 3iQ, 21Shares, ETC Group, Purpose ja ProShares.

Vaatamata tohutule volatiilsusele saavutasid krüptovaluutad 2021. aastal laiema tunnustuse ning turule tulid nii era- kui institutsionaalsed investorid. 2021. aasta oli aasta, mil krüptoraharuumist sai mitme triljoni dollari suurune varaklass ning mündid jõudsid fondihaldurite ja perekontorite radarisse.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*