Need 2 Altcoini on järsult parandatavad!

Populaarne krüptoanalüütik ja kaupleja hoiatas Cardano (ADA) ja Solana (SOL) kauplejaid, öeldes, et targad rahainvestorid ootavad mõlema altcoini projekti puhul teravaid korrektsioone. Kriptokoin.com Anname Pentoshi analüüsi üksikasjad…

Pentoshi hoiatab nende kahe altcoini projekti investoreid

Pentoshi nime all tuntud anonüümne krüptoanalüütik ütles, et ootab sügavat tagasitõmbumist pärast seda, kui nutika lepinguplatvorm Solana tõusis 2021. aasta jaanuaris 1,51 dollarilt oma praegusele hinnale 168,32 dollarit. Ta märkis ka, et tark raha võib vaadata ka selliseid graafikuid nagu see ja otsustada, et on “aeg kapitali jaotada”. Ta märkis, et “kannatamatud saavad oma raha kätte”. Siiski arvab analüütik, et esimene kvartal andis paljudele häid väljumisi.

Juhtiva krüptovaluuta Bitcoini (BTC) osas ütleb Pentoshi, et on valmis oma eelarvamust muutma, kui tal õnnestub uuesti saavutada võtmevastupanu tase, samal ajal kui BTC on langustrendis. Teisest küljest ütleb Cardanot (ADA) uuriv Pentoshi, et nutika lepingu platvorm tuleb pärast järsku 3,00 dollarilt kukkumist rallima. Siiski hoiatab ta, et rallit tabab müügisurve, mis võib viia ADA alla 1,00 dollari. Altcoini puhul, mille hind kirjutamise ajal on 1,35 dollarit, kasutab analüütik järgmisi väiteid:

Minu prognoos ADA kohta 2022. aasta keskel või lõpus. Kui me seda taset külastame (1,00 dollarit), siis kui me selle taseme kaotame, kustuvad tuled. Twitteris on säutsud: “Kui ta selle taseme kaotab, kustuvad tuled”. Kuid tegelikult lülitatakse tuled täielikult välja.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*