Golden Oracle andis ka tasemed: Ootame rekordeid!

Pärast viimaste nädalate järsku dollari tõusu kukkus president Erdogani väljaütlemiste tulemusel grammi kuld, mis ületas rekordi 1000 liiri piiri ületades. Niisiis, millised on ootused grammi kullale, mis 2022. aastal algas tõusuga? Kriptokoin.com Tutvustame kulla- ja rahaturgude spetsialisti Islam Memişi ennustusi.

Kulla- ja rahaturgude ekspert edastas oma ennustused:

2021. aasta viimastel nädalatel, enne kui president Erdoğan kuulutas välja valuutakaitsega TL tähtajalise hoiuse süsteemi, oli dollari kurss umbes 18 liiri. Ka grammikulla hind ületas 1000 liiri piiri. Uue süsteemi väljakuulutamisega tuli aga tagasilöök. Kerge tõusuga 2022. aastasse sisenenud kullas kiirendus tõuseb või mitte, oli üks päevakorras olnud teemadest. Seda teemat kommenteerides väidab kulla- ja rahaturgude spetsialist İslam Memiş, et dollari kursi heitlik olukord võib jätkuda veel 3 kuud.

Seevastu Memiş rääkis jaanuarikuust, milles praegu kulla hinnas oleme, ja juhtis tähelepanu asjaolule, et täna õhtul tehakse teatavaks USA Föderaalreservi (FED) protokoll. Rõhutades keskpanga ja Türgi Vabariigi keskpanga (CBRT) intressiotsuste mõju väärismetallide hindadele, usub ekspert, et langused on möödas. Ta väidab, et tase, mida ta kullahinnas järgib, on 710 liiri ja tagasitõmbumine võib toimuda kuni 680 liirini. Samas nentis ta, et ootab nii välisvaluutat kui ka kullalt igal aastal uusi rekordeid. Ekspert ütleb, et hõbeda untsihinnas võib rekordi lüüa.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*