Cardano Inventor kuulutab välja põneva partnerluse ADA jaoks!

37
ads

Cardano (ADA) asutaja Charles Hoskinson rääkis jõululaupäeva otsesaates uuest partnerlusest, mille loomine on tal 2022. aasta teisel poolel väga põnev. Pezesha tegevjuht Hilda Moraa jagas uudist oma Twitteri kontol. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

7.42 selle väljaande väitis Charles. Selle aasta partnerluse fookus, mille üle ta algusest peale kõige rohkem huvitab, on Pezesha_Africaga. Olen selle partnerluse üle sama põnevil, kui ühendame Cardanoga käed, et luua Aafrika jaoks täielik finantsoperatsioonisüsteem.

Uus Cardano partnerlus otsemaksete jaoks Aafrikas

7.42 Charles Hoskinsoni videos. Partnerlus, millest ta rääkis mõni minut tagasi, puudutab Cardano koostööd Pezeshaga, et luua Aafrikas peer-to-peer finantsoperatsioonisüsteem. Charles Hoskinson väljendab, kuidas ta seda näeb järgmistes lausetes:

Kliendil, kellel on plokiahela põhine identiteet ja krediidiskoor Keenias või mõnes teises Aafrika riigis, on võimalik saada ühe klõpsuga krüptolaenu stabiilse müntide kaudu ja seejärel samamoodi tagasi maksta.

Tehingud siin tehakse Cardano kaudu. Charles Hoskinson tuletas meelde, et mikrokrediidi intressimäär on praegu 35-80% aastas 40% maksejõuetuse määraga. Mis puutub Pezeshasse, siis intressimäär on 3-4% kuus (36% aastas) ja viivisemäär 2%.

Cardano

Charles Hoskinson märkis, et see Cardanol põhinev finantsoperatsioonisüsteem on pärast Pezesha käivitamist suurem kui Aafrika traditsiooniline mikrokrediidivaldkond. Ta usub, et selle tulemuseks on intressimäärade järkjärguline langetamine ülekapitaliseerimise ja klientide konkurentsi tõttu. Teiseks arvab ta, et Cardano läheb selle partnerlusega Aafrika pangandussüsteemist täielikult mööda. Seejärel soovib Charles Hoskinson leida võimalusi selle Blockchainil põhineva süsteemi laiendamiseks üle Aafrika.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply