Vaalad armastavad neid 6 Altcoini projekti!

26
ads

Tundub, et 1000 parimat käsimüügist Ethereumi (ETH) vaala on ühel meelel, millised altcoini projektid neile kõige rohkem meeldivad. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Altcoini projektid, mida eelistavad vaalad

Krüptojälgija WhaleStats andmed näitavad, et Shiba Inu (SHIB) ja veel viis krüptovaluutat moodustavad enam kui 50% Ethereumi suurimate aadresside mitte-ETH osalusest. 1000 parimal ETH-rahakotil on praegu üle 1,72 miljardi dollari SHIB-is, mis moodustab kirjutamise ajal 14,76% nende mitte-ETH-osalustest.

Samadel aadressidel on ka rohkem kui 1,53 miljardit dollarit FTT-d, mis on FTX-i krüptovaluutaturu põhitunnus. Praegu moodustab see näitaja 13,18% mitte-ETH-vaalade varadest. FTT, mis on turukapitali järgi suuruselt 35. krüptovara, kauples artikli kirjutamise ajal 42,80 dollariga.

Altcoin

Suurimatel ETH-rahakottidel on ka rohkem kui 1,04 miljardit dollarit stablecoin Tetherit (USDT), mis on seotud USA dollariga ja moodustab 8,93% nende mitte-ETH-osalustest. Suuruselt neljas mitte-Ethereumi osalus on USD Coin (USDC), teine ​​dollariga seotud stabiilne münt. Suurimatele ETH-rahakottidele on rohkem kui 675,8 miljonit USDC, mis moodustab 5,79% nende mitte-ETH-osalustest.

Rahakottidesse mahub ka enam kui 560,6 miljonit dollarit OKB-s, OKEx Blockchain Foundationi välja antud krüptovaluutas. OKB utiliidi märk võimaldab OKExi krüptobörsil kauplejatel maksta tasu, teenida intresse ja osaleda uutes digitaalsete varade projektides, mille hind on praegu 28,32 dollarit.

1000 populaarseima ETH-aadressi seas on suuruselt kuues mitte-ETH-aadress Gala (GALA). Ethereumi vaaladel on GALA-s rohkem kui 534 miljonit dollarit, mille hind praegu on 0,4389 dollarit. GALA-t kasutatakse Gala mänguplatvormi vahetus- ja maksevahendina.

Altcoin
Need kuus tokenit moodustavad üle 52% Ethereumi 1000 parima rahakoti mitte-ETH-st.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply