“Rõhk laieneb” Analüütik jagab kullahinna ootusi!

23
ads

Kulla futuuride hinnad on sellel 2022. aasta esimesel kauplemispäeval USA varajases kauplemises igapäevaselt madalaimal tasemel. Igapäevased langustegurid, nagu kõrgem USA dollari indeks, nõrgemad toornafta hinnad ja kõrgemad USA riigikassa tootlused, on kulla hinnale negatiivsed. Veebruari kullafutuuride hind oli viimati 1810,00 dollarit, mis on 18,90 dollari langusega. Üksikasjad Kriptokoin.com‘annab.

Analüütik: kuld ootab neid andmeid!  Näeme neid tasemeid

Kulla hinna surve laieneb

Ülemaailmsed aktsiaturud olid eelmisel päeval valdavalt tugevamad. USA aktsiaindeksid viitavad New Yorgi päevasessiooni alguses suurematele avanemistele. S&P 500 aktsiaindeks tõusis 2021. aastal 27%, jõudes rekordilise 70-ni aastas. Kuigi praegu on turul vähe riskikartlikkust, usuvad mõned turuanalüütikud, et 2022. aasta on aktsiaturgude jaoks karmim, kuna inflatsioon tõuseb hüppeliselt, keskpangad ohjeldavad senist kerge raha poliitikat ja maailm on endiselt sõjas globaalsete turgudega. Samuti on käimas geopoliitilised probleemid, nagu Venemaa vägede koondamine Ukraina piirile ja Hiina lõhkev kinnisvaramull, mis võivad turu kiiresti esiplaanile tuua. USA 10-aastase riigivõlakirja tootlus on hetkel 1,541%. USA võlakirjade tootlused on tõusnud kolm nädalat.

"Sellel nädalal on liiga palju riske" Analüütikud kuulutasid välja järgmise kulla!

Tehniliselt on veebruari kullafutuuridel üldine lühiajaline tehniline eelis keset päevagraafiku kolmenädalast hinnalangust. Siiski peavad pullid peagi näitama värsket jõudu, et see elus püsiks. Pullide järgmine hinnatõusu eesmärk on sulgeda veebruari futuurid kindla takistuse kohal 1840,00 dollari juures. Karude järgmine lühiajaline langushinna sihtmärk on lükata futuuride hinnad alla kindla tehnilise toe tasemele 1785,00 dollarit. Esialgne takistus on 1821,60 dollarit, millele järgneb 1850,00 dollarit. Esialgne tugi on 1800,00 dollarit, millele järgneb 1789,10 dollarit.

Analüütik: kuld ootab neid andmeid!  Näeme neid tasemeid

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply