Nendel 6 Altcoini projektil on tõusumärgid!

26
ads

Uue aasta esimestel päevadel järgivad krüptorahaturud horisontaalset kurssi. Juhtiv krüptoanalüütikafirma Santiment on krüptoinvestorite tähelepanu juhtinud mitmetele altcoini projektidele, millel on nende analüüsi kohaselt lame krüptoturul “bullish fundamentaaljooned”. Krüptoanalüüsifirma Santiment Twitteri konto postituses 2. jaanuaril 2022 loetletud altcoini projektid on: BICO, XYO, ENS, ELON, SPELL, HEX ja GALA. Nüüd Kriptokoin.com Vaatame üksikasju.

Pilt

Ülestõusmisel põhinev altcoin projektid

Plokiahela analüüsifirma Santiment nendib oma postituses enam kui 121 tuhandele Twitteri jälgijale, et krüptobörsides on horisontaalne trend ja see trend avaldab hindadele tuntavat survet. Santiment loetles oma 22. jaanuari postituses mõned altcoini projektid, millel on potentsiaali “tõusuks” vaatamata horisontaalsele kursile ja hinnasurvele. Kui vaatame seda pingerida kui Kriptokoin.com, näeme nimesid BICO, XYO, ENS, ELON, SPELL, HEX ja GALA.

Analüütikud on nende 4 suure tootlusega Altcoini suhtes hämmingus!

Üks selle loendi märkimisväärseid münte, GALA töötab Ethereumile ehitatud plokiahelapõhise mänguplatvormina. Lisaks mängude mängimisele saavad kasutajad oma teenitud kogumisobjekte osta, kaubelda ja müüa mittekaubeldavate žetoonidena (NFT-dena). Gala hind on kirjutamise ajal 0,446356 dollarit ja 24-tunnine kauplemismaht on 320 646 268 dollarit. Teise altcoini, HEX, kirjutamisaja hind on 0,241037 dollarit ja 24-tunnine kauplemismaht on 25 997 506 dollarit. BICO kirjutamisaja hind on 4,01 dollarit ja 24-tunnine kauplemismaht on 35 252 030 dollarit. Hind on viimase 24 tunniga langenud -5,7%. Ringluses on 65 miljonit BICO münti ja kokku 1 miljard münti. XYO hind on kirjutamise ajal 0,034821 dollarit ja 24-tunnine kauplemismaht on 29 210,05 dollarit. ENS-i kirjutamisaja hind on 39,09 dollarit, 24-tunnine kauplemismaht on 72 571 271 dollarit. ELON-i kirjutamisaja hind on 0,000002 dollarit, 24-tunnine kauplemismaht on 30 161 694 dollarit.

SHIB, DOGE ja FLOKI on langenud: need 4 meemimünti lendavad!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply