Need 7 Altcoini on lennurežiimis!

25
ads

Kui eelmisel päeval kaubeldi punasel tablool suuremate krüptovaluutadega nagu Bitcoin (BTC), Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB), siis 7 altcoini top 100 hulgas oma turukapitalisatsiooniga kasvas. Kriptokoin.com Uurime neid kui… Dogecoini (DOGE) hinda ja üksikasjalikke turuandmeid siit sa näed.

Need altcoini projektid tõusevad SHIB, DOGE langusega

Päeva kõige väärtuslikum altcoin oli Near Protocol (NEAR) 18,93 protsendiga. Lähedal on esimene kiht Blockchain, mis on loodud kogukonna juhitava pilvandmetöötlusplatvormina. Near Protocol tegi hiljuti koostööd ChainScore’iga. Lähivõrgule ehitatud Aurora on Huobis noteeritud. See on integreeritud ka DeFi rahakotiga DeBank.

Teisel kohal on Phantom (FTM) 18,39 protsendiga. Võrgu hiljutisi arenguid vaadates teatas web 3 koostalitlusvõime agregatsiooniprotokoll O3 Labsi O3 sild, et see toetab nüüd Phantom ketti. Kolmandaks, Ravencoin (RVN), P2P-võrk, mille eesmärk on juurutada konkreetse funktsiooni tõhusaks haldamiseks loodud kasutusjuhtumispetsiifiline plokiahel, tõusis 17,41 protsenti. Raven tähistas eile oma neljandat sünnipäeva.

Velas saab hoo sisse koostöös Ferrariga

Päeva kõrguselt neljandaks tõusnud altcoin oli Velas (VLX). Velas sai hoo sisse suurepärase partnerlusega. Itaalia luksuslike sportautode tootja Ferrari astus plokiahela tööstusesse, sõlmides partnerluslepingu Šveitsi plokiahela idufirmaga Velas Network. Ferrari teatas esmaspäeval ametlikult, et on sõlminud Velasega mitmeaastase lepingu Scuderia fännidele ühise “eksklusiivse digitaalse sisu” väljaandmiseks. Velas on ka võrgusarja Ferrari Esports Series peasponsor, mis võistleb F1 Esports Series, ametlikul digitaalsel meistrivõistlusel, kus osalevad kõik FIA vormel 1 maailmameistrivõistlustel osalevad meeskonnad. Teates kirjeldatakse Velast kui suurt ettevõtet digitaalsete varade ja plokiahelatööstuses, rõhutades, et algatus on keskendunud NFT-dele.

Seevastu Curve Dao Token (CRV) tõusis 12,13 protsenti, Cosmos (ATOM) 11,59 protsenti ja Secret (SCRT) 11,07 protsenti. Likviidsuse juhtimiseks loodud detsentraliseeritud platvorm Curve tähistas eile oma teist aastapäeva. Kuuendal kohal olev Cosmos teatas, et plokiahelaid ühendav süsteem IBC töötleb 2,8 miljonit tehingut kuus ja integreeritud on 28 ketti.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply