Ettevõte lisas selle Altcoini projekti oma ostukorvi: avaldas need 2!

21
ads

Krüptovaluutade varahaldur Grayscale Investments on oma Grayscale DeFi Fundis ja Digital Large Cap Fundis mitmeid muudatusi teinud. Sellega seoses eemaldati mõned altcoini projektid fondist, teised aga lisati. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Halltoonid lisas ja eemaldas oma fondi altcoine

3. jaanuari teadaandes kirjeldas Grayscale üksikasjalikult muudatusi, mida ta oma kahes fondis on teinud. DeFi fond on lisanud AMP, Flexa maksevõrgu loomuliku tagatismärgi, samas kui Bancori (BNT) ja universaalse turulepääsu (UMA) kaal on eemaldatud. Flexa kasutab krüptomaksete turvamiseks AMP-märki ja tagastab selle ostjatele fiat-vormingus, võimaldades kauplejatel krüptoraha hõlpsalt vastu võtta.

Grayscale on taotlenud veel 6 altcoini!  Hinnad Tõusevad

Teisest küljest ei muutnud Digital Large Cap Fund oma märginimekirja. Grayscale’i DeFi fond koosneb nüüd üheksast erinevast DeFi ökosüsteemi krüptovarast. Fondis on suurima osakaaluga Uniswap (UNI) 42,33 protsendiga, äsja lisatud AMP aga 7,39 protsenti. Selle artikli kirjutamise ajal on Grayscale DeFi Fundi aktsia hind 5,56 dollarit, mis tähendab 11,2-protsendilist kasvu võrreldes aktsia alghinnaga 5 dollarit 14. juulil. Fondi hallatav vara on 11,6 miljonit dollarit ja talle kuulub 2,08 miljonit aktsiat.

Grayscale on enim tuntud Greyscale Bitcoin Trusti järgi, mille hallatav vara on praegu 30,1 miljardit dollarit. Halltoonides kogunes aasta lõpuks 645 199 BTC-d, mis teeb sellest ettevõtte, mille Bitcoini (BTC) osalus on 2021. aastaks Bitcoini ETF-ide ja ettevõtete seas kõige rohkem kasvanud. See summa moodustas 71 protsenti kõigist BTC osalustest turul.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply