Analüütik andis lugupidamiseks tasemed, mida Bitcoin (BTC) näeb!

23
ads

Silmapaistev krüptokaupleja teeb prognoose Bitcoini peamiste lühiajaliste tugi- ja vastupanutasemete kohta. Krüptovaluutaekspert Michael van de Poppe märkis, et kuna suurim krüptovaluuta püüab leida rallit üle 50 000 dollari, peaksid Bitcoini osta soovivad investorid keskenduma vara praegusele vastupanu- ja toetustasemele. Detail Kriptokoin.com‘annab.

See Bitcoini börs on petetud

Bitcoini lähiaja tasemed

YouTube’i videos juhtis analüütik Poppe tähelepanu sellele, et Bitcoini tõusuhoogude käivitamise põhiaspekt ja dünaamika on hiljutiste kahjude tagasipööramine. Kuna BTC kaupleb veidi üle 47 000 dollari taseme ja toetusbaas on 46 000 dollarit, soovitas Poppe, et varal on kahjumi taastamiseks kindel alus. Poppe usub aga, et vaatamata toele on Bitcoin endiselt madalamal tehingutrajektooril kinni. Kuulus analüütik ütles:

Teeme ikka madalamaid langusi. Ja et sellest struktuurist tõeliselt välja murda, peame ületama vahemiku takistuse 51 000 dollarit. Nii et kui me murrame ja muudame seda taset ainult pika aja jooksul, on see ülim kinnitus, et oleme trendi ümber pööranud ja tahame, et jooksmine juhtuks.

Kuulus professor teatas, et Altcoinid tõusevad: siin on hiiglaslik nimekiri!

See peaks purunema 48 ja 49 tuhat enne 51 tuhat

Ta märkis, et enne kui see ületab 51 000 dollarit, peab Bitcoin ületama 48 000 dollari ja 49 000 dollari takistuse. Poppe kirjeldas kahte tehingupunkti kui Bitcoini hoo kriitilist päästikut, väites, et blokist väljumine on Bitcoini järgmise ülespoole liikumise võtmeks. Teisalt arvab kaupleja, et Bitcoin võiks siiski korrigeerida ja leida tugitaseme vahemikus $41.00 kuni $42.000. Ta usub, et kui Bitcoin kaotab 46 700 dollari suuruse tugitaseme, on võimalik teha rohkem parandusi. Huvitaval kombel soovitab Poppe, et kui Bitcoin korrigeerib seda taset, võib see olla kasulik, kuna see mõjutab likviidsust, pakkudes samas ruumi suurepäraseks tootluseks. Ta nentis, et praegu sellist hinnaliikumist ei ole, kuid see on välismõjusid arvestades võimalik.

Bitcoin on viimase kuu jooksul kogenud suurt volatiilsust ja Poppe märgib, et investorid peaksid arvestama selliste teguritega nagu Föderaalreservi kahanemispoliitika mõju. Selle artikli kirjutamise ajal kauples Bitcoin 47 100 dollariga ja nagu me varem teatasime, on CoinMarketCapi krüptokogukonna hinnangul vara väärtuseks jaanuari lõpuks umbes 52 600 dollarit.

Lisaks usub kogukond 90,75% õnnestumismääraga, et Bitcoini hind jääb kuni veebruarini paigale. Nad eeldavad, et vara korrigeeritakse järgmise kuu lõpuks 51 560 dollarile.

Bitcoin Hashrate saavutab uue kõrgpunkti!  Mis on see eelvaade?

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply