“Teine laine on tulekul” Kuldne Oraakel plahvatab pommi: need tasemed!

27
ads

Arvestades, et kuld ja dollar kukuvad viimastel nädalatel järsult, andis kulla- ja rahaturgude spetsialist İslam Memiş turule uued hinnangud. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Kulla- ja rahaturgude eksperdi ennustus 2022. aastaks

Hiljutises Twitteri postituses jagas İslam Memiş oma ennustusi kulla ja hõbeda grammihinna kohta. Ta tõi välja, et järgib enda prognoositud näitajaid aasta jooksul tipuna. Postituse järgi arvab Islam Memiş, et grammi kulla hind on 2022. aastal 1450 liiri ja grammi hõbe 20 liiri. Oma postituse lõpus nendib ta, et lühiajaliselt kaotavad need, kes ütlevad “mis oleks olnud”, ja võidavad need, kes hinnast sõltumata oma vara hulka suurendavad.

Legend kulda ülistavast riskifondist: ostke ka seda!

Islam Memiş, sügise “2. maailmasõda”. Öeldes, et ta väitis, et see saab olema “pärast põhja”, ütleb ta, et neil, kes ütlevad, et “ta kavatses kukkuda”, on raske aru saada, mida nad loevad. Samuti arvab ta, et kaotavad need, kes üritavad raha teenida “ostmise ja müügiga”. Väites, et riskantseid investeeringuid tuleks 2022. aastal vähendada, andis ekspert omapoolsed hinnangud, milliseid investeeringuid 2022. aastal teha.

Islam Memiş: “Õnnitlused pikaajalistele investoritele”

Memişi sõnul tuleb turule teine ​​põhi ja pärast selle põhja tulekut peavad investorid oma osalust suurendama. Ta viitab sellele, et pärast seda madalat taset tõusevad ka teised tööstusmetallid. Ta juhib tähelepanu, et isegi kui Fed toetab dollarit, ei ole kulla ja hõbeda untsid veel inflatsiooni hinnanud. Ta ütleb “palju õnne” pikaajalistele investoritele, kes keskenduvad kvantiteedile, mitte hinnale ja teevad korve. Lõpetuseks võib öelda, et eksperdi sõnul, kes rõhutab ka investeeringutena esile kerkivaid krüptoraha ja Metaverse valdkondi, tuleb selles protsessis sagedasi pettusi, kuid vaja on kasu saada kogenud inimeste teadmistest ja kirjeldada neid arenguid kui “revolutsioon”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply