Siin on 5 ennustust Bitcoini, NFT ja Altcoinide tuleviku kohta

37
ads

Eksperdid teevad mitmeid ennustusi Bitcoini (BTC), NFT-de ja raha tuleviku kohta üldiselt ning selle kohta, kuhu see 2022. aastal jõuab. Saame reklaamida krüptovaluutasid kui maailma muutvat tehnoloogiat, millel on potentsiaal luua uut majandust ja tugevdada pangandusvaba elanikkonda kõikjal. Teisest küljest viitavad kriitikud krüpto tohutule keskkonnajalajäljele ja selle populaarsusele veebikuritegevuses. Näib, et nende vaadete vahelist lõhet on raske ületada. Detail Kriptokoin.com‘annab.

5 Altcoini plahvatuslikult sotsiaalmeedias!

Bitcoini ja NFT-de kohta

1. Krüpto liigub süvalaiendamise suunas. Suured ettevõtted püüavad välja mõelda, kuidas krüptoraha nende ärisse sobib. Kõik alates riskifondide halduritest kuni Starbucksi juhtideni teevad sel aastal samme, mis võivad mõjutada meie digitaalraha kasutamist. Stellar Development Foundationi tegevjuht Denelle Dixon ütles:

Loodetavasti näeme, et keskendume rohkem kasule. Selle asemel, et keskenduda mõnele kasutusjuhtumile, mis tekitavad palju põnevust, keskendume rohkem kasutusjuhtudele, mis loovad tõelist väärtust, ja arutleme rohkem rahalise kaasamise üle.

Tutvuge 5 väikesemahulise metaverssiga!

2. NFTd loovad uusi omandivõimalusi ja korraldavad ümber vanu. NFT ehk muutumatu token on populaarne termin, millest paljud meist kuulsid esmakordselt 2021. aastal. Uus viis digitaalse vara omandiõiguse kindlaksmääramiseks plokiahela pearaamatu abil – NFT-d muutuvad kunsti- ja kogumisobjektide valdkonnas üha populaarsemaks. Kuid NFT-de potentsiaal ulatub palju kaugemale digitaalse kunsti ekstsentrilistest teostest. NFT-sid kasutatakse ka digitaalse maa ostmiseks ja järgmise põlvkonna muusika omandamiseks, litsentsimiseks ja avaldamiseks virtuaalmaailmades. Mõned vaatlejad näevad tulevikku, kus NFT-d pakuvad juurdepääsu eksklusiivsele müügile või piiratud väljaandega toodetele. Kuidas oleks NFT-ga kontserdipiletina? Või kui logite võrgus sisse oma lemmikvideomängu? Ootame neid kõiki näha 2022. aastal.

OpenSea kaasasutaja Alex Atallah ütles meilis: “NFT-de võimalused on lõputud, kuna neid saab kasutada mis tahes ainulaadse vara omandiõiguse registreerimiseks. “Näeme juba varajasi kasutusjuhtumeid, kus NFT-sid kasutatakse sündmuste piletite, tarkvaralitsentside, fänniklubi liikmelisuse või muul viisil interaktiivsete kogemuste loomiseks.” Mõned Ameerika suurimad kaubamärgid, sealhulgas Nike, üritavad juba oma NFT-rakendusi laiendada. Kuid tarbekaupades kasutatavad NFT-d võivad olla vaid jäämäe tipp.

Kriitilised Bitcoini ja Altcoini ennustused aastaks 2022 on saabunud!

85 miljardi dollari suurune videomängutööstus võib olla NFT-de jaoks üks viljakamaid potentsiaalivaldkondi. Mõned suuremad stuudiod juba katsetavad nendega. NFT-d võivad olla järgmise põlvkonna digitaalmaailma ehitusplokkideks. Selle teema kohta ütleb Atallah:

“Mängijad on juba harjunud digitaalsete toodetega tegelema, seega on NFT-de potentsiaal tohutu: paar miljonit NFT-kasutajat võrreldes peaaegu 3 miljardi mängijaga. Näeme põnevaid arenguid NFT-de, mängude ja metaandmete ristumiskohas.

Hiiglaslikud prognoosid SHIB-i ja 15 Altcoini jaoks: need tasemed on oodatud!

3. Suuremad rünnakud ja suuremad lunarahad. 2021. aastal kasutati krüptovaluutasid miljonite dollarite ulatuses lunavaramaksete hõlbustamiseks. Seda seetõttu, et digitaalsed valuutad sisaldavad funktsioone, mis muudavad need kurjategijate jaoks atraktiivseks. Neid on raske jälgida, neil pole piire ja kui makse on tehtud, on neid peaaegu võimatu tagasi võtta. Gurvais Grigg, Chainalysise vanemtehnoloogiaametnik, ütles e-kirjas:

Näib, et näeme rohkem kurjategijaid pöördumas krüptoraha ja teenuste poole, mis lubavad varjata illegaalseid rahalisi vahendeid täieliku anonüümsuse väärarusaama tõttu. Bitcoin meeldib kurjategijatele samadel põhjustel, mis meeldivad neile, kes kasutavad neid seaduslikel eesmärkidel: see on piiriülene, kiire ja sujuv.

Grigg ja teised eeldavad, et detsentraliseeritud rahandus, krüptovaluutade piiril arenev, kuid jõudsalt arenev tööstusharu, on 2022. aastal küberkurjategijate seas populaarne sihtmärk. Detsentraliseeritud rahastamine ehk DeFi hõlmab finantseerimist, mis toimib keskasutusest või institutsioonist sõltumatult. Selle asemel, et loota panga- või krediitkaardivõrgule, saavad inimesed DeFi toodetega otse ühendada hajutatud võrgu kaudu. “Tõenäoliselt avastavad kurjategijad, et DeFi on nii häkkimise sihtmärk kui ka rahapesu katse vahend,” ütles Grigg.

NFT turu ülevaade: siin on suured täiustused!

Stabiilsed mündid muutuvad laialt levinud

4. Stablecoinidest kuulete rohkem. Bitcoin ja teised krüptovaluutad jõudsid oma volatiilsuse tõttu uudistesse. Interneti ülikiirusel võite saada miljonäriks või kaotada kõik. Kuid proovige osta Bitcoiniga lattet ja see kõikumine võib asjad kiiresti segada. See krüptovaluuta alamkategooria, mille stabiilsed mündid on seotud alusvaraga, vähendab suurt osa sellest volatiilsusest. Stabiilmündid võivad mängida olulist rolli krüptovaluuta muutmisel millekski, mida saame hõlpsalt kasutada tavaliste igapäevaste tehingute tegemiseks. Rachel Mayer, Circle’i toote asepresident, ütleb:

Inimesed peaksid hakkama pöörama tähelepanu stabiilsete müntide trendidele nii maksevahendina kui ka dollari digitaalvaluutana. 2021. aastal hakkavad arenema piiriüleste maksete, soodustuse allahindluse ja kiirmaksete kasutusjuhtumid ja 2022. aastal näeme neid rohkem.

Tutvuge 5 väikesemahulise metaverssiga!

5. Silmapiirile ilmuvad uued krüptoreeglid. Detsembris kutsuti kuue krüptoettevõtte juhid esindajatekoja finantsteenuste komitee ette tunnistama, kus nad arutasid tulevaste seaduste võimalikke võimalusi. USA seadusandjad on väljendanud huvi paljude küsimuste vastu, sealhulgas selle vastu, kas stabiilsemüntide emitente tuleks pidada pankadeks, millal krüptovaluutat maksustada ja kuidas luua funktsionaalseid reegleid väga tehnilises ja keerulises tööstusharus. See on raske asi. Õigete standardite kehtestamine võtab aega.

5 Metaverse'i mündiprojekti, mida 2022. aastal vaadata

“Ma arvan, et krüpto- ja plokiahelast räägitakse palju rohkem,” ütles Dixon, üks esindajatekoja komitee ees tunnistanud juhtidest. Võib-olla tuleb saavutada rohkem verstaposte, enne kui ameeriklased näevad kõikehõlmavat raamistikku krüptokeskse seadusandluse jaoks. Kui aga valdkonna juhid ja valitud ametnikud saavad koostööd teha, võivad krüptovaluuta tavakasutajad ja investorid keskkonna- ja ohutusprobleemide lahendamisel kasu saada. Krüptovaluutatööstuse kasvades muutub see jätkuvalt viisil, mida me isegi ette ei kujuta. Kuid üks on selge: krüpto on osa meie tulevikust.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply