Siin on 5 asja, mis sellel nädalal Bitcoini ja Altcoini hindu mõjutavad!

35
ads

Bitcoin (BTC) algab 2022. aasta esimesel nädalal alla 50 000 dollari. BTC/USD paar ei tulnud pikka aega üllatusena. Niisiis, mis muudab sel nädalal Bitcoini ja altcoinide status quo?

Rekordootused aktsiates: kuidas see mõjutab Bitcoini?

Esimese tegurina juhitakse tähelepanu aktsiatele. Näiteks USA aktsiate praeguse olukorra kohta vaadake S&P 500. Kuigi riskikapitalid tundusid palju vähem isuäratavad, saavutas indeks 2021. aastal kõigi aegade kõrgeima taseme 70 ja lõpetas aasta edukalt. Bitcoin oli nende hulgas, pühade likviidsus jäi alla 50 000 dollari. Aktsiad suurendavad aga aasta esimesel poolel oma kõigi aegade kõrgeimaid tasemeid.

Vahepeal on Föderaalreserv teatanud kahest intressimäära tõstmisest sel aastal. “Ajalugu näitab, et intressimäärade tõstmise režiimide algus tõi tegelikult kaasa aktsiaturu tugeva tõusu 6 kuud,” ütles varahalduri Capriole asutaja Charles Edwards. säutsud sel nädalal. Edwards ütles, et kuigi sellised tingimused on Bitcoini jaoks üldiselt head, siis edasine segadus tähendab, et aktsiad saavad tänu intressimäärade tõstmisele pikaajalise löögi.

40 000 dollarit jääb toetustasemeks

Härjade ja karude vaheline võitlus on sotsiaalmeedias leiduvast retoorikast väljaspool tegelikult olnud mõnevõrra ülekaalukas – mahud on nõrgad, üksikinvestorite huvi madal ja suuremad tegijad hoiavad jätkuvalt müügitaseme lähedal. Populaarne kaupleja ja analüütik TechDev tunnistas, et 48 000 dollarit on “väike müür”. Van de Poppe ütles, et ta vaatab piirkonda vahemikus $ 40 000 kuni $ 42 000, mis vastab “säästule” sellest kõrgema tehingu puhul. Teise analüütiku Pentoshi jaoks on vähe põhjust tähistada tasemel, mis jääb alla 60 000 dollari.

Mida näitavad ketisisesed mõõtmised?

Capriole’i ​​direktor Ryan McCoy rõhutas pressiteates, et investorite müügiharjumuste muutumine on kooskõlas varasemate korrektsioonide hilisemate etappidega. Eriti huvitav on Glassnode’i lühiajalise investori tulu ja väljundi suhe (SOPR), mis näitab kasumi või kahjumi ulatust nendelt, kes on viimase 155 päeva jooksul kolinud. SOPR, mille keskmine skoor on praegu alla 1, näitab, et kahjumiga kulutatud müntide arv on kahanenud.

“Tavaliselt, kui see mõõdik algab põhjast ja hakkab seejärel tõusma, algab püsivam hinnatrend, ” ütles McCoy. “Hoolimata 38% langusest alates novembrist, hoiavad pikaajalised omanikud jätkuvalt Bitcoini,” võttis McCoy kokku.

Põhilised tegurid on Bitcoini jaoks positiivsed

Võrgustiku positiivsed põhialused rõhutavad Bitcoini turuosaliste rühma tugevat usku. Kaevurid ei müü oma münte, need kogunevad, kuigi saavutavad kõigi aegade kõrgeima taseme, 69 000 dollarit. Samal ajal, Kriptokoin.com Nagu teatasime, on võrgu räsisagedus kõigi aegade kõrgeimal tasemel. MiningPoolStatsi hinnangul on hashraat praegu üle 190 eksahashi sekundis (EH/s). Samal ajal, hiljem sel nädalal, suureneb Bitcoini võrgu raskusaste umbes 2,4%.

Mida näitab hirmu ja ahnuse indeks?

BTC meeleolul on 2022. aasta külm algus: krüptohirmu ja ahnuse indeks mõõdab “äärmist hirmu”. Investorite sentiment on muutunud väga tundlikuks väiksemate hinnaliikumiste suhtes praeguses vahemikus. Hirm ja ahnus peegeldab seda ning hinnaaktsioon on alates nädalavahetusest tõusnud 8 punkti, kuigi see pakub vähe muutusi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply