Ostsin nendest 4 Altcoini projektist!

Shark Tanki staar Kevin O’Leary valgustas Bitcoini ja altcoini portfelli intervjuus Trader TV-le. Samuti paljastas ta, et Ethereum on hetkel tema suurim investeering. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

O’Leary kirjeldab oma altcoini portfelli

Intervjuus Trader TV-le paljastas O’Leary, et ta on investeerinud Ethereumi ja Solanasse, mis mõlemad on juhtivad nutikate lepingute platvormid. Samuti on sellel märkimisväärne investeering plokiahela skaleerimislahendusse Polygon (MATIC) ja Hedera Hashgraphi (HBAR), mis on juhtiv peer-to-peer maksevõrk. Intervjuus ütles ta:

Arvan, et Bitcoin on tarkvara. Ma arvan, et Ethereum on tarkvara. Ma arvan, et HBAR on tarkvara. Polygon on tarkvara. Ma investeerin neisse kõigisse.

O’Leary paljastas ka, et tema suurim investeering on hetkel Ethereumi. Kuid ta märkis ka, et tal on märkimisväärne kogus Solana’t (SOL), ja selgitas, et kohtumine Polygoni meeskonnaga avaldas talle täielikku muljet. Ta väitis, et kohtus Dubais Polygoni meeskonnaga ning avaldas muljet nende tehnoloogiast, mille eesmärk on vähendada gaasitasusid ja -kulusid. Seetõttu teatas ta, et tegi investeeringu.

O’Leary avalikustas ka oma plaanid aastaks 2022, märkides, et on oluliselt suurendanud oma jaotust krüptoturul. Ta ütles, et praegu kulutab ta iga päev märkimisväärselt palju aega uute projektide ja tehingute vaatamisele. Ta märkis ka, et tema kokkupuude krüptoruumis oli eelmise aasta esimeses kvartalis umbes 3%, kuid praegu üle 10% tänu tema tööle FTX-i ja Circle’iga. 2022. aasta krüptoruumi prognoosi kohta ütles O’Leary, et ta usub, et regulatiivne tuisk jätkub ka 2022. aastal ja USA turul ei juhtu midagi erakordset.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*