Legend kullakaevandust kiitvast riskifondist: ostke ka seda!

Kuulus analüütik Ray Dalio selgitas oma seisukohta Bitcoini suhtes. Ray Dalio, kes on tuntud oma kullakaevanduse kiituse poolest, ei ole Bitcoinis ei langenud ega liiga tõusuteel. Ray Dalio selgitab, et Bitcoini osas pole ta vihane härg ega karu. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Kuld või Bitcoin?

Ameerika miljardär muutis eelmisel aastal oma seisukohta Bitcoini suhtes, paljastades, et tal on mõned. Dalio, kes on jätkuvalt mitmekesistamise suur pooldaja, ütles, et turgudel on raskem konkureerida kui olümpiamängudel. Dalio ütleb, et Bitcoini kogukonda kuuluvad nii fanatsid kui ka “mõtlikud” inimesed. Kuulus analüütik kordas, et talle avaldas muljet asjaolu, et BTC suutis ajaproovi ellu jääda. Kuid ta hoiatas mõningate Bitcoini riskide eest. Esiteks usub ta, et võib tekkida uus alternatiiv, kuna evolutsiooni olemuse tõttu kulub lõpuks kõik ära.

Analüütik: järgmisel nädalal võib kulla hind need tasemed murda!

Ta ennustab, et mitmekesistamise eesmärgil võib muutumatutesse tokenitesse ja muudesse krüptovaluutadesse voolata rohkem raha. Daliol pole veel NFT-dega tegeldud, kuid viimane krüptohullus näib teda huvitanud. Analüütik hoiatas veel kord, et valitsused võivad keelata Bitcoini, nagu nad varem keelustasid kulla ja hõbeda, lisades: “Kui teil on alternatiivne valuuta, on see oht igale valitsusele. Iga valitsus tahab oma valuutas monopoli,“ ütles ta. Lõpetuseks mainis ta ka lunavara ja pahavara levikut teise Bitcoini probleemina. Ray Dalio ei usu, et BTC jõuab miljoni dollarini, kuna ta ei usu, et see ületaks kulda. Tema hinnangul on teerajaja krüptovaluuta väärt umbes 20 protsenti kullast ja seetõttu ütleb ta, et tal on õigus. Dalio nendib, et kuld on endiselt eelistatud väärtuse säilitaja, kuna seda on tuhandeid aastaid peetud käibevaluutaks ja see on keskpanga reservide hulgas suuruselt kolmas vara. Ta nendib ka, et see on pluss, et seda ei saa jälgida.

4 eksperti valisid need Altcoinid: hinnad on kiirrežiimis!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*