Kullahinnad jäävad nende tasemete vahele!

26
ads

Kulla hind hõljus esmaspäeval kuue nädala kõrgeimate tasemete lähedal nõrga kauplemisega, kuna turvaostud, mida õhutas Omicroni põhjustatud koroonaviirusnakkuste kasv, tasakaalustasid USA riigikassa kõrgematest tootlustest tulenevat survet.

Kulla hind jääb nõrkade tehingute korral samaks

Kohtkullaga kaubeldi artikli kirjutamise ajal 1822,76 dollaril, pärast 1831,62 dollarit, mis on kõrgeim hind alates 22. novembrist, samal ajal kui USA kullafutuurid langesid 0,28%, 1823,50 dollarile. Jigar Trivedi, Mumbais asuva maakleri Anand Rathi aktsiate tooraineanalüütik, kommenteerib:

Kahtlemata kasvab Omicroni korpuste arv, mis toetab kulda. Kuid samal ajal pole see nii tõsine kui Delta variant. Seetõttu kulla hind nii järsult ei tõuse.

Kauplemine on endiselt nõrk, kuna enamik turge on endiselt suletud, kulla kõikumine 1815–1830 dollari vahel. USA riigikassa 10-aastase võrdlusaluse tootlus lõppes 2021. aastal suurima tootluse kasvuga alates 2013. aastast. Kõrgemad intressimäärad suurendasid intressivaba kulla hoidmise alternatiivkulu, samal ajal kui reedel ühe kuu madalaimal tasemel hoidnud DXY toetas kulla nõudlust, muutes väärismetalli teiste valuutade ostjate jaoks odavamaks.

Kulla hinnad

Phillip Futuresi analüütik Avtar Sandu ütles oma teates, et keskendumine Ukraina-Venemaa piirile on toonud investorite tähelepanu tagasi kullale kui turvalisele varjupaigale ning nõrgem dollar toetab kollast metalli veelgi. Kriptokoin.com Nagu teatasime, ütles USA president Joe Biden Valge Maja avalduses oma Ukraina kolleegile Volodymyr Zelenskiile, et Washington ja tema liitlased “reageerivad otsustavalt”, kui Venemaa sekkub Ukrainasse veelgi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply