Analüütik kuulutab välja 2 Altcoini projekti, mille jaoks on oodata plahvatusohtlikke tegevusi!

28
ads

Võrreldes altcoini projekti turustruktuuri Avalanche’i (AVAX) plahvatusliku hinnamuutusega, ütleb tähelepanelikult jälgitav krüptoanalüütik, et Ethereumi rivaali Neari jaoks on silmapiiril suur samm. pruut, Kriptokoin.com Vaatame analüütik Cantering Clarki tehnilist analüüsi, mille oleme koostanud.

Cantering Clark jagab, miks ta NEAR-ilt pulli ootab

Krüptoanalüütik, hüüdnimega Cantering Clark, ütleb, et Near, arendajatele keskendunud plokiahel, mis on loodud skaleeritavuse ja stabiilsuse tagamiseks, on valmis vastupanu hajutama ja ülespoole liikuma. Analüütik kirjeldab ja tõlgendab hinnatoimingut järgmiste tehniliste diagrammide abil:

Ma arvan, et viimane asi, mida LÄHES teeb, on murda see vähenev risttakistus ja jooksva nädala VAH (mahu pindala kõrge) ning järgmine suur samm toimub kiiresti.

Kui purunemine juhtub, ennustab Cantering Clark, et NEAR tõuseb praeguselt 14,19 dollarilt vähemalt 40%.

Näeme üle 20 dollari, kuid ilmselt müüakse varakult välja. FXS võib ulatuda 100 dollarini, NEAR võib ulatuda 50 dollarini.

Heidame pilgu teise analüütiku altcoini projektile

Krüptoanalüütik on optimistlik ka Harmony (ONE) suhtes, plokiahelas, mis keskendub detsentraliseeritud majanduse toitele. Cantering Clarki sõnul sarnaneb ONE turustruktuur Avalanche’i hinnamuutusega, enne kui see plahvatas umbes 140% 59 dollarilt 140 dollarile. Analüütik jagab ONE jaoks järgmisi tehnilisi graafikuid:

ONE uuesti testimine tuletab mulle meelde sarnast varasemat versiooni. See on Avalanche (AVAX). Eelmise iganädalase kontekstitaseme, kvartali VWAP-i ja 20-päevase libiseva keskmise kadumine ja taastumine on lõppenud. ma lisan.

Analüütik kuulutas välja 2 plahvatusohtlikku Altcoini projekti!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply