Siin on 5 mängu, kuidas teenida münte, mis peaksid teie radaril 2022. aastal olema

39
ads

Kriptokoin.com Keskendume 5 mängule, et teenida münte, mida peaksite 2022. aastal vaatama. Need on platvormid, mis võimaldavad teil mängida mõnda tüüpi videomänge, et luua ja/või kaubelda NFT-sid ning teenida algset krüptovaluutat. Heitkem pilk 5 populaarseimale mängule, et teenida mänge ja altcoine, et trendi tabada.

Siin on 8 Altcoini plahvatuslikult 2021. aastal ja olulisi arenguid!

5 mängu, et teenida münte tähelepanu keskpunktis

Axie Infinity (AXS). Üks populaarsemaid mänge teenimiseks on Axie Infinity. Axie Infinity on plokiahelal põhinev kauplemis- ja sõjamäng, mida osaliselt omavad ja juhivad selle mängijad. Mängijad, kes võidavad lahingu, saavad teenida päris raha. Kogu mängu ökosüsteem põhineb Axie Infinity osadel ehk AXS-il. Seda kasutatakse preemiate saamiseks, kuid see on ka juhtimismärk, mis võimaldab omanikel hääletada platvormi tulevaste uuenduste poolt. Aasta alguses oli kohalike varade väärtus alla dollari, kuid artikli kirjutamise ajal oli nende väärtus üle 92 dollari.

Splinterlands (SPS). Teise mänguna tuleb mainida Splinterlandsi. Splinterlands on uuenduslik lähenemine NFT-maailmas mängitavatele mängudele. Varem tuntud kui Steem Monsters, mäng töötab Hive plokiahelas ja kuulub kauplemismängude žanri. Splinterlandsis võitlevad mängijad mängusiseste auhindade nimel koletistega. Splinterlands on digitaalne kauplemiskaardimäng. Nende kaartidega saab tõeliselt kaubelda ja neil on tõeline väärtus. Kasutajad saavad luua konto ja pääseda juurde plokiahela võtmetele.

Liivakast (LIIVA). Kolmas altcoin nimekirjas on The Sandbox. Liivakasti platvormi põhiülesanne on plokiahela tehnoloogia juurutamine tavamängudes. Platvorm keskendub loomingulise “võida mängides” mudeli hõlbustamisele, mis võimaldab kasutajatel olla nii loominguline kui ka mänguline. Tööriistad ja osa sisust on mõeldud kasutajatele oma varade loomiseks ja nendega kauplemiseks. Graafika meenutab Minecrafti või sarnaseid mänge ning platvorm võimaldab mängijatel oma Minecrafti loomingut otse The Sandboxi importida. Varade loomiseks, erinevate asjade ettevalmistamiseks NFT-na printimiseks ja mängusiseseks kasutamiseks on olemas spetsiaalsed tööriistad. Kasutajad saavad osta maatükke, kasutades veebisaidi enda turgu või järelturge, nagu OpenSea.

Populaarne analüütik: need 3 altcoini võivad tabada metaverssi!

Aheldamata jumalad (GODS). Järgmine potentsiaalne altcoini mäng on Gods Unchained (GODS). Gods Unchained on tasuta mängitav taktikaline kaardimäng, mis annab mängijatele mängusiseste esemete tõelise omandiõiguse. Mängus Gods Unchained omavad mängijad täielikult oma digitaalseid esemeid. JUMALAD annavad neile vabaduse oma kaarte kaubelda, müüa ja kasutada nii, nagu nad soovivad – täpselt nagu tõeliste, käegakatsutavate kaartide omamine. Gods Unchained keskendub võistluslikule mängule. Mängijad saavad kaardikomplekti, mitte NFT-sid. Mängu mängides on võimalik kaarte täiendada ning nad saavad need täiendatud kaardid Ethereumis printida ja digitaalseks varaks muuta.

See meemünt ei lõpe: sellel on uus vahetus!

Võõrmaailmad (TLM). Nimekirja viimane mäng on Alien Worlds (TLM). Alien Worlds on detsentraliseeritud NFT metaversum, kus mängijad võistlevad nappide ressursside pärast (TLM). Mängijate ülesanne on leida uusi planeete, otsides Triliumi ja muid haruldasi väärtusi – NFT-sid. Neid NFT-sid kasutatakse kiirema kosmoselaeva jaoks kaevandusseadmete uuendamiseks, tõhususe suurendamiseks või kosmose kiiremaks läbimiseks. Kaevandamiseks peavad mängijad ostma maad järelturgudelt metsikult erinevate hindadega. Kuid kui see on käes, saavad nad hakata teenima. Samuti on võitlusmäng, kus nad kutsuvad teisi mängijaid võitma TLM-i ja NFT-d. Mängijad saavad isegi osaleda planeedi juhtimises, mis haldab iga planeedi Trilliumi fondi ja saab luua ainulaadseid NFT-sid. Mängijad saavad osta Trilliumi ülemaailmselt varade börsilt või Waxi plokiahelalt.

2021. aasta hullumeelsemad Altcoini lood avalikustati: siin on nimekiri!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply