See areng võib Bitcoini hinda plahvatuslikult tõsta!

Bitcoini pull Anthony Pompliano teeb olulisi ennustusi. Anthony Pompliano sõnul võivad 2022. aasta kõrgemad intressimäärad avaldada BTC hinnale teistsugust mõju, kui paljud analüütikud esialgu eeldasid. Kriptokoin.com Oleme teie jaoks üksikasjad kokku pannud, uurime teemat koos …

Anthony Pompliano: Bitcoin ja 10-aastased USA riigivõlakirjad võivad olla seotud!

Morgan Creek Digitali kaasasutaja Anthony Pompliano ütles CNBC-le uues intervjuus, et BTC võib potentsiaalselt olla seotud ootamatu näitajaga. Anthony Pompliano lisab oma selgitustele sellel teemal järgmist:

Midagi muud, mida ma praegu näen ja arvan, et meil pole veel piisavalt andmeid. Kuid viimastel nädalatel olen näinud mitut analüütikut jälgimas Bitcoini hinna ja 10-aastaste USA riigivõlakirjade suhet.

Investorid jälgivad 10-aastaste riigivõlakirjade tootlust, et mõõta investorite meeleolu ja riskivalmidust. Kasvav tootlus viitab turu kindlustundele, kuna investorid valivad kõrgema riskiga ja kõrgema tootlusega varasid. Teisest küljest viitab tootluse langus, et turg on ettevaatlik, kuna investorid põgenevad riigikassasse, et kaitsta oma kapitali.

Anthony Pompliano: see FED-i stsenaarium võib Bitcoini puhuda…

Föderaalreservi ametnikud teatasid hiljuti, et kavatsevad inflatsiooniga võitlemiseks järgmisel aastal varaoste vähendada ja intressimäärasid tõsta. Pompliano nendib, et selline poliitika võib olla Bitcoini jaoks optimistlik, kui korrelatsioon 10-aastaste riigivõlakirjade tootluse ja Bitcoini vahel jätkub. Anthony Pompliano lisab oma selgitustele sellel teemal järgmist:

Nii et võite praegu mõelda, et peaksime nägema, et intressimäärade tõustes müüakse kõige riskantsemaid varasid, eks? Kui minna tagasi 1999. aasta Dot Comi mulli juurde, märgivad paljud, et intressimäärad olid mulli lõhkemise võtmetegur. Aga kui Bitcoin tõesti kaupleb (10-aastase riigikassa tootlusega), vajame siiski rohkem andmeid… Kui see on tõsi, siis metsikult võib intressimäärade tõus Bitcoini jaoks optimistlik olla.

Bitcoini hind võib nendele tasemetele langeda!

Ekspert: Üks asi, mida olen näinud, on see, et 18-kuulist perioodi saab pikendada…

Pompliano nendib, et mõned tema minevikuennustused ei ole täitunud. 2019. aastal ennustas ekspert, et Bitcoin jõuab 2021. aasta lõpuks 100 000 dollarini ja seda ei juhtunud. Anthony Pompliano lisab oma selgitustele sellel teemal järgmist:

Üks asi, mida olen näinud, on see, et 18-kuulist perioodi võiks pikendada… Võib-olla näeme pikemaid pulliturge kui 18-kuulisi pulliturge, mida oleme varem näinud. Eks aeg näitab. Tagantjärele mõeldes oleks see olnud 20/20. Kuid ma arvan, et see on midagi, mida tasub uurida.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*