ONS ja Gram Gold näevad neid tasemeid!

29
ads

Seda Yalçınkaya, rahaturgude uuringute juht, jagas oma ootusi kullagrammi ja untsi kulla suhtes. Ta jagas oma mõtteid, mis mõjutab väärismetallide hindu ning määras kindlaks kriitilised piirid, mida järgida. Kriptokoin.com Uurime üksikasju…

Ekspertnimi uuris grammi kulda ja untsi kulda

Rahaturgude uuringute juht Yalçınkaya märkis, et kullaunts jäi 1800 dollari kanti, lisades, et Omicroni variant mõjutas hinda lühiajaliselt ning pikemas perspektiivis oli tõus piiratud, kuna tingimused olid kontrolli all. Üldiselt viivad sellised juhtumid nagu Omicroni variant ja koroonaviirus inimesed turvaliste varadeni, nagu kuld.

"See tõuseb halvasti" 2 eksperti kuulutasid välja järgmise kullahinnaga!

Seevastu ekspert, kelle arvates valitseb turgudel aasta algusega kaasa toonud loidus ja mahupuudus, juhib seevastu tähelepanu asjaolule, et kulla hind võib lähipäevil USA mõjul muutuda. Föderaalreservi rahapoliitika avaldused. Ta arvab, et kulla untsi hinnas külgsuunaline liikumine jätkub ja kui see kaupleb jätkuvalt üle 1795 dollari taseme, võib vaidlustada 1830, 1850 dollarit. Ta rõhutab, et 1850 dollari rikkumise korral võib näha uut tõusutendentsi.

Seda Yalçınkaya edastas lõpuks grammi kulla hinnangud. Ta arvab, et grammi kulda mõjutab dollari/TL kurs ja kui tasemed on üle 675 liiri, võib toimuda liikumine ülespoole 770 liiri suunas. Nendime, et kui dollar/TL pariteedi püsib üle 11,7 liiri taseme, võib grammikuld veelgi tõusta, kuid alla selle taseme langemisel võib kaotada 675 liiri. Kulla grammi hind lõpetas 2021. aasta üle 750 liiri.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply