NFT-d varastati ja kauplemine külmutatud!

44
ads

NFT turg OpenSea on külmutanud tehingud varastatud Bored Ape NFT-dega 2,2 miljoni dollari eest. Kuidas häkkerid haavatavust ära kasutasid, on praegu ebaselge, kuid OpenSea on väljastanud tehingukeelu 15 varastatud NFT-mündi suhtes. OpenSea vead on viinud selle turvalisuse ja platvormi detsentraliseerimise kahtluse alla. Detail Kriptokoin.com‘annab.

NFT mündipettus: varastatud miljoneid!

NFT mündipettus

Häkkeritel on õnnestunud Ethereumil põhinevalt NFT-turult OpenSea varastada 15 populaarset Bored Ape NFT-d. NFT-de omaniku Todd Krameri sõnul varastas häkker kokku 15 ahvi ja mutanti. Kõigi nende NFT-de koguväärtus oli 2,2 miljonit dollarit. On hoiatus, et nendest OpenSea turul olevatest NFT-dest on nüüd teatatud kahtlasest tegevusest. Lisaks on OpenSea turg peatanud ka nende NFT-dega kauplemise. Omanik Todd Kramer on loetlenud kõik NFT-d, mis on selle rünnaku suhtes haavatavad. Ta kirjeldas sündmust ka kui “vaieldamatult oma elu halvimat ööd”.

Bored Ape NFT-d on tekitanud tormi, panustades samal ajal miljoneid NFT-kaubandusmahtusid. Samuti on neist saanud OpenSea NFT turul kõige populaarsemad NFT-d. See on esimene kord, kui häkkerid varastavad suurest kollektsioonist NFT-sid, tekitades tõsist muret turvalisuse pärast. Kuid OpenSea tehingute külmutamise korral seadis kogukond kahtluse alla ka nende NFT-de detsentraliseerimise. Üks anonüümsetest kasutajatest nimetas seda sammu ka krüptovastaseks. Twitteri konto käepidemel, mille nimi on Forculus, on kirjas:

Kes suutis nfts külmutada? Kolmandate isikute palumine seda teha on krüptovastane tunne ja ideaalis ei peaks nad seda tegema. See oli teie poolt äärmiselt kehv töö. Tõeline detsentraliseeritud omandiõigus ei tohiks kedagi segada. Edu.

Juht selgitab, kuidas luua NFT-portfelli: Tähelepanu!

Kuigi OpenSea maadleb oma turvaprobleemidega, on ta vaielnud ka Phunky Ape Yacht Clubi (PAYC) heakskiidu üle oma platvormil. NFT platvorm on ka selle NFT-sarja keelanud, kuna see põhineb Bored Ape Yacht Clubil (BAYC).

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply