Kriitilised Bitcoini ja Altcoini ennustused aastaks 2022 on saabunud!

50
ads

2022. aasta kolm esimest kuud võivad olla krüptorahade hinnaarengu seisukohalt üliolulised. Me kõik tahame omada superjõudu, et ennustada tulevikku või vähemalt mingit kristallkuuli, mis laseb meil näha, mis juhtuma hakkab. Tehniline ja fundamentaalne analüüs pakub mõningaid elujõulisi strateegiaid selliste prognooside realiseerimiseks. Bitcoin, nagu iga teine ​​vara, on sageli allutatud turujõududele ja seetõttu on paljud eksperdid pühendunud selle liikumiste analüüsimisele ning järgmiste päevade, nädalate või kuude arengu ennustamisele. Kui soovite veidi rohkem teada saada, mida 2022. aasta meile tuua võib, vaadake populaarsete krüptoanalüütikute seisukohti. Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

“Krüptotalv” või Bitcoini härjatsükkel aastal 2022?

Krüptoanalüütik Tenkan teatab, et tema ei usu, et tegemist on karuturguga. “Hind on olnud ühtlane alates 2021. aasta märtsist, see on kõikunud 63 000 ja 30 000 dollari vahel peaaegu aasta,” ütles analüütik, märkides, et täna on 30 000 dollarit suur toetus, mida on korduvalt kinnitatud, ja ta loodab, et see valdkond ei ole nii. murda. Analüütik ütles, et peale selle võib esineda ka korrektsioone: „Iga suur tõusutrend vajab korrigeerimist, olgu see siis külgsuunas või järsk hinnalangus. Nägime seda, kui jõudsime esmakordselt 20 000 dollarini ja seejärel 3200 dollarini, et saada uut tuge.

Bitcoin

Analüütik David Battaglia ennustab omalt poolt juhtiva krüpto hinna tõusu, mis on tingitud maailmamajandusega seotud välistest teguritest. Analüütik tugineb maailma makromajanduslikule olukorrale rekordilise võlatasemega ning Föderaalreservi (Ameerika Ühendriikide Föderaalreservi) ja teiste keskpankade suutmatusega intressimäärasid oluliselt tõsta. Nii arvab ta, et “pulliturg jätkub fiati ostujõu vähenemise tõttu vaatamata võimalikele korrektsioonidele”.

Anonüümne analüütik, keda Twitteris tuntakse ImmortalCrypto nime all, näeb 2022. aastat 2021. aastaga sarnase konsolideerumisaastana. Analüütik väidab, et ta ei näe “krüptotalve” ja Bitcoini kukkumist alla 30 000 dollari ebatõenäolisena, kuid analüütik ütleb, et 2022. aasta lõpus on isegi võimalik uus ATH.

Millised kuud on Bitcoini jaoks 2022. aastal võtmetähtsusega?

David Battaglia kutsub krüptoinvestoriid üles pöörama tähelepanu sellele, mis juhtus aasta esimesel kahel kuul. “Jaanuar ja veebruar on väga olulised kuud. Kui turg selle ajaga ei parane, on meil üldiselt kõik korras,” sõnab ta.

Samas usub Tenkan, et 2022. aasta märts võiks olla “natuke teejuhiks”. See põhineb eelmiste aastate samal kuul toimunud “tsüklimuutustel”. “Purustasin 4000 dollarit, et 2019. aastal otse minna,” ütles analüütik tsükli kohta. 14 000 dollarit; Langetage 2020. aasta märtsis taas 3800 dollarini COVID-efektiga; ja 2021. aastal tegi ta esimest korda katuseid 60 000 dollariga.

Analüütik: Bitcoini hind näeb neid tasemeid!

ImmortalCrypto usub peaaegu samas veendumuses, nagu tema kolleegid, kevadel alates märtsist Hispaanias. Praegu ütleb ta, et “turul võivad olla väga head kuud ja naasta 60 000 või 70 000 dollari suurusesse piirkonda.”

Millised võimalused võiksid BTC hinda 2022. aastal juhtida?

Seoses sellega arvab David Battaglia, et “riiklikul tasandil siseneb Bitcoini karavani rohkem riike, eriti kolmanda maailma energiatootjaid”. Selline juhtum võib olla Paraguay juhtum. Nagu CriptoNoticias teatas, eelistavad seda riiki üha enam kaevurid, kes soovivad kasutada odavat elektrit.

InmortalCrypto ei soovita “midagi konkreetset”, mis võiks juhtiva krüpto hinda mõjutada. “Meil oli kuid tagasi väga suur entusiasm ja meeleolu on veidi muutunud, kuna hind ei tõusnud üle 70 000 dollari. Ükskõik, mis uudised praegu välja tulevad, turumeeleolude muutumine võtab aega, need on tsüklilised,” selgitab ta.

Bitcoin

2021 oli Tenkani jaoks suurepärane aasta ning jäeti alles sellised tööriistad nagu DeFi, NFT ja mängud nagu Axie Infinity, mis andsid ökosüsteemile palju nähtavust. “Usun, et selle ja teiste plokiahelapõhiste projektide jätkuv kasv suurendab voogu, kasvatab ökosüsteemi ja tõstab põhjendatud projektide hindu,” lisab analüütik.

Millised riskid võivad põhjustada Bitcoini hinna langust?

Analüütikud hindavad suurendusklaasi mitme erineva nurga alt. David Battaglia jaoks näib liigne finantsvõimendus või likviidsuskriis olevat “lühiajalised” riskid. ImmortalCrypto arvab, et ainus asi, mis võib languse vallandada, on Bitcoini 30 000 dollari taseme kaotamine. See stsenaarium, mida analüütik võrdles 2018. aastal alla 6000 dollari langemisega, võib tekitada “täieliku kapitulatsiooni”, kus Bitcoini hind langeb enam kui 50% ja altcoinid langevad 90% lähedale, kui see juhtub.

Peamiselt räägib Tenkan aga Covid-19 pandeemiast tingitud ülemaailmses tervisekriisis toimunust ning nendib, et uut tüüpi Covid ja inimestes hirmu tekitavate riikide sulgemine võivad hindu alla viia. Samas on ta tuleviku suhtes endiselt optimistlik. Analüütik teeb järgmise hinnangu:

Kuigi see on potentsiaalne ettenägematus, on Bitcoini suundumus selle algusest peale tõusnud ja ei paista olevat mingeid märke selle lõppemisest. Oluline on mõista, et krüptovaluutadel on 90% korrektsioon ja see ei põhjusta bullish trendi muutumist.

Kas domineerivad BTC või altcoinid?

Analüütik Tenkan eeldab, et Bitcoini domineerimine, mis on “täna rekordmadalal tasemel 40%,” kasvab sel aastal. “Seda rallit võib õhutada uus Bitcoini pulliralli. “Oluline on sellel silma peal hoida, et me ei kaotaks silmist ökosüsteemi kui terviku fookust,” ütleb ta.

Bitcoin

David Battaglia arvab samamoodi. “See on raske küsimus, kuid ma arvan, et Bitcoin ja altcoinid liiguvad tsüklites, kus see muutub. Arvan, et pikas perspektiivis võidab Bitcoin sõja. Ka ImmortalCrypto arvab nii, väites, et Bitcoin domineerib areenil, kuid altcoinidel on vahelduvad mini-altihooajad, mis kestavad 1 või 2 kuud.

Muutused Ethereumis ja nende mõju selle hinnale

ImmortalCrypto ütles: “Ethereum on paljude säravate projektide, sealhulgas NFT-de kodu. “Ma arvan, et see kasvab ka 2022. aastal, kuid kuigi see sõltub suuresti sellest, mida Bitcoin teeb, on korrelatsioon nende kahe vahel alati olnud tugev.”

Tenkan seevastu kinnitab, et uudis on “juba hindades”, tema meetodiga “analüüsib turge üle 10 aasta”. Teisisõnu, uudised Ethereumi üleminekust uuele 2.0 võrgule ei mõjuta härjatsükli münti, millel on analüütiku jaoks isegi “pikem tugevus” kui Bitcoinil. Ethereumi kohta ütles analüütik, et ETH põhialused ei ole samad, mis Bitcoini, “Turg liigub tavaliselt samas suunas, kas kõik üles või alla. Seega, kui Bitcoinis toimub uus tõus, tõusevad kõik krüptovaluutad üldiselt kõrgemale (suurema või väiksema volatiilsusega, sõltuvalt igaühest).

David Battaglia kommenteerib värskendusi, öeldes, et Ethereumi hind “tõusb jätkuvalt, kui Bitcoin tõuseb, ja mulle tundub, et need on teel suurema tsentraliseerimise poole.”

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply