Hiiglaslik mündipõletus selles Altcoini projektis: mis juhtus hinnaga?

Jagades Etherscani linke, mis näitavad Shiba Inu varude hävitamist, teatas Twitteri konto Shibburn, et viimase 24 tunni jooksul on ringlusest eemaldatud 5,6 miljonit SHIB-i. Viimase viie päeva jooksul põletatud SHIB-i kogus on aga nüüd 22 korda suurem. Vaatame, miks see juhtub, ja DailyFX-i analüütiku Christopher Vecchio altcoini ennustusi.

Viimase 5 päeva jooksul põles üle 125 miljoni SHIB-i

Etherscani andmetel tehti umbes neliteist tehingut, et saata surnud rahakotti kokku üle 125 miljoni SHIB-märgi, mistõttu märgid ei ole enam kasutatavad. Suurim neist kannab 100 000 000 miljonit SHIB-i ja see tehti viis päeva ja üksteist tundi tagasi.

Twitteri kasutaja Shibburni sõnul põletati 24-tunnise perioodi jooksul kuue ülekandega 5,6 miljonit SHIB-märki. Shibburn jagab, et SHIB-i sõjavägi on seni põletanud 410 300 521 864 319 SHIB-i esialgsest 1 kvadriljoni suurusest varust.

Altcoini projekt jagas oma 2022. aasta tegevuskava

Hiljutistes Shiba Inu puudutavates altcoini uudistes teatas krüptovaluutamakseid töötlev hoidmisvaba platvorm NOWPayments, et kavatseb lisada funktsiooni, mida kauplejad saavad kasutada SHIB-i põletamiseks. Kriptokoin.com Steven Cooper, Bigger Entertainmenti omanik, mida me nimetame “SHIB-i märgi põletamiseks” ja “SHIB-märgi põletamise” sündmuste sarjaks, kus kasutajad saavad muusikat kuulates põletada SHIB-i. teatas esitusloendist. Viimased uudised meemi märgist on “DOGGY DAO”, mis annab SHIB-ile DAO struktuuri. DailyFX-i Vecchio sõnul ei lähe 2022. aasta meemündid aga lõplikult läbi…

Tippanalüütik usub, et SHIB tõenäoliselt 2022. aastal ei kohtu

IG Groupi tütarettevõtte DailyFX vanemvaluutastrateeg Christopher Vecchio sõnul ei ole meemmüntidel nagu Dogecoin ja selle rivaal Shiba Inu algaval 2022. aastal „vedas”. Vecchio arvab, et Doge, SHIB ja muud meemmündid lähevad “sügavamale”. Siiski on ta ka Bitcoini suhtes karm, märkides, et Bitcoin seisab praegu silmitsi “usukriisiga”.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*