Bitcoini hind võib jaanuaris olla sellel tasemel!

Kuna investorid jätsid hüvasti 2021. aastaga, tõusis globaalne krüptoturgude ülempiir uue aasta esimestel tundidel 2,44%. Kuigi paljud altcoini projektid ei ole suutnud langustrendist läbi murda, siis majandusteadlane ja krüptokaupleja Alex Kruger “ootab jaanuari alguses tugevat krüptoturgu, mis on tingitud raha sissevoolust.” pruut, Kriptokoin.com Heidame pilgu meie koostatud Bitcoini analüütikute jaanuarikuu hinnaennustustele.

Analüütikud ootavad sooja jaanuari

Alex Kruger analüüsis Twitteris Bitcoini tulusid jaanuari alguses viimase nelja aasta jooksul. Huvitaval kombel on kuningaskrüpti mudelis iga kord täheldatud positiivset tulu. Kruge jagab Bitcoini jaanuari tulemust alates 2018. aastast:

  • 2021 %36
  • 2020 %13
  • 2019 %7
  • 2018 %18

Carol Alexander hoiatab Bitcoini investoreid

Erinevalt Alex Krugerist ootab Sussexi ülikooli rahandusprofessor Carol Alexander järgmisel aastal Bitcoini teravaid korrektsioone. Alexander ütles CNBC-le, et BTC võib langeda kuni 10 000 dollarini, pühkides ära kõik kasumid “põhiväärtuse puudumise tõttu”. Ta isegi kutsub investoreid Bitcoinist eemale hoidma:

Kui ma oleksin praegu investor, kaaluksin varsti Bitcoinist väljumist, sest selle hind kukub järgmisel aastal tõenäoliselt kokku.

Rahavoogude osas on Coinshares oma viimases nädalaaruandes vihjanud rekordilisele suurimale iganädalasele väljavoolule, mille kogusumma on 142 miljonit dollarit. Börs jagas järgmist analüüsi ja diagrammi:

Bitcoini väljavool oli kokku 89 miljonit dollarit, mis on tunduvalt väiksem kui juunis täheldatud 150 miljoni dollari suurune väljavool.

Ricardo Salinas Pliego, Mehhiko rikkuselt kolmas inimene, kutsus aga hiljuti oma Twitteri jälgijaid sel uuel aastal Bitcoini investeerima. Hispaania keelest tõlgitud videosõnumis märkis ta:

Hoidke fiat-rahast eemale… see on paberist ja valedest tehtud võltsraha. Keskpangad trükivad rohkem raha kui kunagi varem. Investeeri Bitcoini.

Analüütikud arvavad, et institutsionaalne nõudlus võib kasvada

Noelle Acheson Genesis Global Tradingust ennustab aga tuleval aastal suurt institutsionaalset huvi Bitcoini (BTC) ja krüptoettevõtete vastu. Hiljutises intervjuus ütles ta:

Ettevõtte kasv viimase 12 kuu jooksul on olnud hämmastav. Näeme tugevaid märke selle kohta, et see järgmisel aastal kiireneb nii otseste tokeninvesteeringute kui ka krüptoturu infrastruktuuri ettevõtetesse endisse investeerimise kaudu.

Ta hindas ka, et aastal sündis turul 65 nimest 40 krüptoükssarvikut. Acheson märkis aga, et Bitcoin pole suurinvestorite jaoks enam ainus võimalus:

Samuti näeme institutsioonide suuremat huvi mitmekesisema krüptoportfelli vastu… tööstus arvab tõesti, et on just turuliidrist eristanud.

Lõpetuseks märkis Acheson, et paljud investorid jätavad praegu kahe peamise krüptovaluuta vahele ja valivad mõned riskantsemad, kuid ka suurema tootlusega märgid, mis esindavad tehnoloogilist arengut ja uusi kultuurilisi väljendusi.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*