Binance’i tegevjuhil on ka! Siin on Bitcoini ja Altcoini kommentaarid 5 kuulsusest

52
ads

Möödunud aastal toimus krüptoturul detsentraliseeritud finantssektori (DeFi) enneolematu tõus, DeFi 2.0, mitteasendatavad märgid (NFT-d), metaversumi universumi plahvatuslik levik, alternatiivsed detsentraliseeritud lahendused, mis viisid finantsteenuste väljatöötamiseni. Web3 jne. Olime tunnistajaks paljudele arengutele ja alustasime Bitcoini ja altcoini projektide jaoks paljutõotavat uut aastat. Lõpu ja alguse vahelisel nädalal järgnesid krüptorahaturul huviga tähtsate tegelaste aktsiad ja sõnavõtud Kriptokoin.com Vaatasime seda oma lugejatele.

Mida kuulsad inimesed Bitcoini ja altcoini projektidest rääkisid?

MicroStrategy asutaja Michael Saylor

Bitcoini ja altcoini projektide regulatsioon ja volatiilsus, krüptorakenduste, väärtpaberite ja platvormide väljakutsed, võimalused asutustele, küberturvalisus jne. Ta jagas YouTube’i videot, kus ta arutles teemadel. Michael Saylor on sel nädalal sotsiaalmeedias teinud palju postitusi Bitcoini kohta. Nende aktsiate hulgas oli ka MicroStrategy Bitcoini ost.

Ülevaade Bitcoini ja krüptoregulatsioonist ja volatiilsusest, paranoia ohtudest ja diplomaatia voorustest, krüpto jõustamise väljakutsetest, väärtpaberitest ja platvormidest, institutsioonide võimalustest, küberjulgeolekust ja sellest, kuidas Lightningi kaudu surmavaid rakendusi tarnida.

Justin Sun, TRONi asutaja

Justin Sun, krüptovaluutaplatvormi TRON asutaja ja Rainberry.Inc praegune tegevjuht, sõitis sel nädalal Barbadosele, et kohtuda peaminister Mia Mottley ja tema kabinetiga ning jagada oma seisukohti. Kohtumise sisus finantsmäärused, plokiahela integratsioon arengumaades, taastuvenergia jne. teemad olid kaasatud. Vahepeal väljendas Justin Sun põnevust ajakirja Fair kaanel olemise üle, puudutades samas ka USDC jõudmist Binance’i Troni võrku.

Käisin Barbadosel ja kohtusin peaminister Mia Mottley ja tema kabinetiga, sealhulgas rahandus-, majandus- ja investeeringute ministeeriumi võtmeisikutega, samuti energeetika-, väikeettevõtlus- ja ettevõtlusministeeriumi liikmetega.

Miljonärist investor Anthony Pompliano

Anthony Pompliano, ettevõtja ja investor, kes on ehitanud ja müünud ​​mitmeid ettevõtteid, juhib Facebookis ja Snapchatis toote- ja kasvumeeskondi ning on investeerinud üle 100 miljoni dollari varajasesse faasi tehnoloogiaettevõtetesse, keskendus sel nädalal inflatsiooni ja volatiilsuse kontseptsioonidele ning jagas tema seisukohad krüptoturu reguleerimise kohta. Jagades taskuhäälingusaadet sellistel teemadel nagu keskpangandus, rahapoliitika, Bitcoin, detsentraliseeritud digitaalsed valuutad, märkis Pompliano, et tema arvates loob 2022. aastal uusi äriliike tänu Bitcoini ja altcoini projektidele.

Räägime 2021. aastast, mis tuleb üle vaadata, sealhulgas mitmed ahelasisesed ja makromajanduslikud mõõdikud. Naudi seda!

Bitcoin Maximisti Erik Voorhees

Erik Voorhees, digitaalsete varade liidese ShapeShift asutaja ja üks varasemaid Bitcoini ja krüptovaluutade eestkõnelejaid, jagas sel nädalal säutsu, milles andis mõista, et on krüptovaluutade suhtes lootusrikas.

Häid jõule sõbrad, nautige seda ilusat päeva maa peal. Me kõik oleme kaugele jõudnud

Changpeng Zhao, tuntud kui CZ

Changpeng Zhao, üldtuntud kui “CZ”, on Hiina-Kanada ärijuht. Zhao on 2018. aasta aprilli seisuga kauplemismahu järgi maailma suurima krüptovaluutabörsi Binance asutaja ja tegevjuht. Sel nädalal rääkis CZ Binance’i mündist (BNB) ja Binance’i bZx-protokolli märgi $BZRX märgivahetuse ja OokiDAO märgi $OOKI uuendustest. Viidates Binance’i kui “krüptovarade teenusepakkuja” heakskiitmisele Bahreinis, tegi CZ mõned hoiatused ja andis teavet krüptoturu uutele kasutajatele.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply