Analüütik kuulutab oma ostukorvis välja 7 Altcoini projekti ja prognoosi!

31
ads

Kerim Kalender, keda Twitteris jälgib 353 tuhat inimest, avalikustas praeguses olukorras oma portfellis olevad altcoini projektid. Niisiis, millele keskendub praegu krüptovaluutauudiste analüütik ja altcoinide jahimees? Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Kerim Kalender juhtis tähelepanu nendele 7 altcoini projektile

Üleeile saadetud säutsus edastas ta oma praeguses portfellis olevad krüptovaluutad ja nende kulud. Altcoinid, millele analüütik eriti tähelepanu juhtis, olid Star Atlas (ATLAS), Venus (XVS), THORChain (RUNE), Theta (THETA), Reserve Rights (RSR), Wanchain (WAN), Frontier (FRONT). Küsimusele, miks ta just need mündid valis, jagas analüütik oodatud olulist uudist. Nagu krüptokogukond teab, on hiljutised arengud altcoinide hinda märkimisväärselt mõjutanud.

Kerim Kalender märkis, et märtsis kolib põhivõrku kahe märgiga stablecoini platvorm Reserve Rights ja detsentraliseeritud likviidsusprotokoll THORChain, mis võimaldab kasutajatel krüptovarasid hõlpsalt erinevate võrkude vahel vahetada.

Teisalt nentis ta, et tema hinnangul on viimase aja populaarne nähtus, metaverssed uudised pärit Blockchainil põhinevast videovoogedastuse platvormist Theta. Ta jagas, et BSC-l põhineva projekti Venuse meeskond teostab pakkumise vähendamiseks tagasioste ja müntide põletamist. DeFi koondaja osutas Frontieri esimese kvartali uudiste kalendrile. Lõpuks ütles ta, et koostalitlusvõimele keskendunud Wanchaini kohta pole uudiseid, talle lihtsalt meeldib hind. Siis ütles ta: “Lühidalt, me saame neist kasu, mul on täielik usk.”

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply