Viie analüütiku välkennustused: kuld jõuab nendele tasemetele!

Ümbritsetuna tärkavast dollarist langesid kulla hinnad oma suurima iga-aastase languse alates 2015. aastast, kuna investorid valmistuvad astuma uude aastasse, mil rahapakkumist saab karmistada isegi siis, kui Omicroni koroonaviiruse variandi oht püsib. Kulla hetkeseisu lõpetas aasta 1827,21 dollaril, mis on 0,75% tõus iga päev. Analüütikud jagavad oma ootusi ja tõlgendavad turge. meie ka Kriptokoin.com Oleme oma lugejatele koostanud analüütikute prognoosid.

Warren Venketas: Kuld võib sattuda allamäge lahingusse

See langes umbes 4%, kuna 2021. aastal taastuv maailmamajandus sundis rohkem investoreid riskantsematesse varadesse ja vähendas huvi selliste turvaliste varade, nagu väärismetallikangide, vastu. Sellele segule lisandusid märgid, et keskpangad hakkavad majanduse stimuleerimiseks ohjeldama pandeemiast tulenevat massilist rahatrükki. Kuigi väärismetallikangidega nähakse sageli laialdaste stiimulite põhjustatud inflatsiooni kaitsevahendit, siis intressimäärade tõstmine toob kaasa intressi mittekandva kulla alternatiivkulude suurenemise, mis tõstab USA riigikassasid ja dollarit. DailyFX analüütik Warren Venketas kommenteerib:

Kuna USA 10-aastane tootlus ulatub 2022. aastal 2%ni, ajutise inflatsiooni ja loomulikult kõrgemate intressimääradega, võib kuld minna allamäge.

Kulla hind langes aasta-aastalt

Exinity turuanalüütik Han Tan ütleb, et mure Omicroni variandi mõju pärast võib kulda tugevdada, kuid kõrgemad intressimäärad võivad õõnestada selle atraktiivsust. Samas tõstab analüütik väärismetalli tänavuse väljavaate osas esile järgmist:

Kuld võib sel aastal näha mitmeid olulisi katalüsaatoreid, olgu selleks siis Föderaalreservi poliitikaviga, kangekaelselt kasvav inflatsioon või isegi geopoliitiliste pingete eskalatsioon.

Robert Hartmanni sõnul jõuab kulla hind 2022. aastaks üle 2000 dollari

Väärismetallid võivad tänavu oluliselt tõusta, leiab kullaturge hindava väärismetallidega kaupleva ettevõtte Pro Aurum kaasasutaja Robert Hartmanni. Analüütik selgitab selle olukorra domineerivat tegurit järgmiselt:

Vastupidiselt tavapärasele oluliselt madalama inflatsiooni ootusele saavutas inflatsioon nii Euroopas kui ka USA-s viimase veerandsajandi kõrgeima taseme. Tõenäoliselt jätkub väga kõrge inflatsioon kogu maailmas. Need kõrged inflatsiooninäitajad toidavad kulla hinda kui liikumapanevat jõudu.

Kuldne

Pärast kollase metalli pettumust valmistavat esitust 2021. aastal paistab Robert Hartmann 2022. aastaks lootusrikas. Analüütik ennustab, et kulla hind võib 2022. aastal taas tõusta üle 2000 dollari.

Pessimistlik stsenaarium kulla jaoks

Credit Suisse’i analüütik Fahar Tariq seevastu arvab, et üle 1800 dollari hõljuvad väärismetallide hinnad loovad optimismi ja ennustab, et kollase metalli hind jääb 2022. aastal keskmiselt 1850 dollari kanti.

Fahar Tariq pole nii optimistlik kui Robert Hartmann, sest ta ei oota, et hinnad siin väga püsivad oleksid. Analüütik ennustab, et hinnad langevad 2023. aastal 1600 dollarini ja pikemas perspektiivis kaubeldakse 1400 dollariga.

“Me suudame saavutada alla 3000 dollari eesmärgi”

Nähes 2021. aastal kulla toetusena nii kiiresti tõusvate aktsiaturgude korrektsiooni võimalust, ootab Gold Royalty David Garofalo 2022. aastal väärismetallilt suurt tõusu:

Ma ei näe põhjust, miks me ei võiks lüüa allpool toodud 3000 dollarilist eesmärki. Usun, et see, mis sellise tõusu käivitab, on aktsiaturgude korrektsioon.

Kuldne

Lisaks hindavad analüütikud, et Euroopas jätkuv energiakriis ning pingete eskaleerumine Venemaa ja Ukraina vahel võivad olla uude aastasse astudes kulla liikumapanevaks jõuks. Lisaks nendivad nad, et majanduskasvu aeglustumine pärast USA presidendi Joe Bideni 2 triljoni dollari suuruse plaani tagasilükkamist võib samuti kulda toetada.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*