Vanemanalüütik kuulutab välja kullaprognoosi: need tasemed on kriitilised!

30
ads

Kuld näeb 2021. aasta viimasel päeval tagasihoidlikku hinnatõusu. Kulla hind tõusis reede varahommikul vaiksete pühadetehingutega tagasihoidlikult. Comexi kulla futuuride hinnad lõpetasid 2021. aasta umbes 75 dollari suuruse kahjumiga pärast 2020. aasta detsembri viimase päeva sulgemist 1895,10 dollaril. Täna sulgus veebruari kulla hind 1820,20 dollaril ja viimane tõus 6,20 dollarit. Detail Kriptokoin.com‘annab.

Kahe eksperdi pomminõuanded: hankige kuld ja need!

Kulla kriitiline tase

Ülemaailmsed aktsiaturud segunesid vaikse üleöökauplemisega, kuna mõned neist olid uusaastapühadeks suletud. USA aktsiaindeksid viitavad New Yorgi päevasessiooni alguses veidi madalamale avanemisele. 2021. aasta viimasel päeval paistavad silma väiksema mahuga tehingud. USA valitsus on täna suletud. Riskikartlikkus ei ole selle nädala lõpus nii terav, kuid riskiisu ka mitte. Peamistel välisturgudel on täna Nymexi toornafta hinnad nõrgenemas ja barreli hind on umbes 76,25 dollarit. USA dollari indeks on tänase päeva esimestel tundidel stabiilne. Samal ajal toob USA riigikassa 10-aastase võlakirja tootlus hetkel 1,51%. 2021. aastal kasvas 10 aasta tootlus 0,6%, mis on kaheksa aasta suurim aastane kasum.

Oracle of Gold: valem on lihtne, ärge kahjustage!

Tehniliselt on veebruarikulladel üldiselt lühiajaline tehniline eelis. Wyckoffi sõnul on pullide järgmiseks ülespoole suunatud hinnaeesmärgiks saavutada 1840,00 dollari suurune vastupidavus. Karude järgmine lühiajaline langushinna eesmärk on lükata futuuride hinnad alla kindla tehnilise toe tasemele 1775,00 dollarit. Esialgne takistus on 1825,00 dollarit, millele järgneb 1840,00 dollarit. Esialgne tugi on $1810.00, millele järgneb $1800.00.

2 analüütikut: kulla hind on sellel tasemel ületanud!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply