Vaadake seda NFT mündiprojekti!

NFT-d on suurepärased, kuid gaasitasud kindlasti mitte. Aga mis siis, kui on olemas spetsiaalselt NFT-de jaoks loodud 2. kihi protokoll, mis suudab selle probleemi lahendada? On üks ja see NFT mündiprojekt kannab nime Immutable X (IMX). Kriptokoin.com Siin esitame ülevaate muutumatust X-st.

See NFT mündiprojekt tõmbab tähelepanu

Immutable X on esimene ZK koondpõhine 2. kihi skaleerimislahendus Ethereumi NFT-de jaoks. See on lahendus kõrgetele gaasitasudele ja mastaapsusprobleemidele, mida kauplejad NFT-de printimisel ja tehingute tegemisel Ethereumi võrgus kogevad. Immutable X on juurutanud uue 2. kihi skaleerimislahenduse, mis ühendab NFT-spetsiifilise muutuse ja tõestusloogika Starkware välja töötatud keeruka liitmistehnoloogiaga StarkX. Kasutajad, kes soovivad kasutada Immutable X-i, vajavad spetsiaalset võtmepaari, mida nimetatakse STARK-võtmepaariks. Immutable X on välja töötanud usaldusväärse kihi nimega LINK, mis toimib meediumina mis tahes Ethereumi rahakoti ja Immutable X protokolli vahel.

Tutvuge 7 Metaverse mündiga, mis on alla 1 dollari!

Immutable X pakub kasutajatele jagatud globaalset tellimusraamatut, et parandada protokolli likviidsust. See võimaldab Immutable X-le rajatud NFT turuplatsidel pääseda juurde püsivale likviidsusele. Immutable X on tähelepanuväärne ka oma ettevõttesisese NFT turu arendamise poolest. Kasutajad saavad osta ja hoida NFT-sid ilma hoiuriskita. Teisest küljest teatas OpenSea, et integreerib Immutable X-i NFT-turule. Coinbase Ventures on Immutable X-i palju investeerinud ja see tähendab paratamatult, et Coinbase võib soovida lisada ja kasutada Immutable X-i mastaapsuse funktsioone, et laiendada oma NFT ökosüsteemi. IMX-i kasutatakse hinnakujunduseks ja detsentraliseeritud juhtimiseks. Immutable X NFT turul kauplemiseks ei pea kasutajad tehniliselt omama IMX-märke. IMX-märk toimib sissepääsupiletina ökosüsteemi detsentraliseeritud juhtimise hääletusstruktuuri.

Ekspert tuvastas 3 NFT münti 2022. aastaks: need näevad tippe!

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*