Uus plahvatus kullahinnaga sellel kuupäeval!

Strateeg Haluk Özdil, kes teadis varem 650, 800 ja 1000 liiri grammi kulla hinda ning ennustas õigesti hiljutist äkilist langust, jagas oma uusi kullaennustusi. Kriptokoin.com Anname üksikasjad…

Haluk Özdil teatas kuupäeva, mil kulla hind on 1000 liiri

Grami kuld, mis tõusis eelmise nädala alguses üle 1000 liiri ja langes seejärel 600 liirile, lõpetas aasta 760 liiri kandis. Dollar, mis tõusis 18 liirini, oli 13 liiri ringis. Kas praegune kulla hind, mis on väga lähedal eelmisele rekordile 1000 liirile, näeb neid tasemeid uuesti? Strateegi ja teaduskirjaniku Haluk Özdili sõnul jah. Telesaates osalenud Haluk Özdil juhtis tähelepanu kullauntside tähtsusele ja ütles: “USA Föderaalreserv (FED) ei suuda enam kullauntse alla suruda.” Ta nentis, et USA Föderaalreservi suutmatuse tõttu kulda alla suruda tõuseb kulla untsi, mis mõjutab grammi kulda.

Eksperdi hinnangul võib kuld tervislikult tõusta kuni juunini ja näha umbes “900 või isegi 1000 liiri”. Özdil ütleb aga, et järsku kulla tõusu ei tule ja on näha tervet tõusu. Ta nendib, et kuld pole praegu seal, kus ta olema peaks. Lõpetuseks kasutab Özdil väljendeid “midagi ei juhtu” vastuseks neile, kes arvavad, et 3. jaanuaril inflatsiooniandmete avaldamise tulemusena tõusevad kuld ja dollar taevasse. Grammikulla hind, millega kaubeldi artikli kirjutamise ajal 780 liiri juures, oli 2022. aastal 768 liiri.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*