Üle 1000 krüptokaubanduse konto arestitud!

Hiinast alguse saanud krüptokaubanduskeelud levivad ka teistesse riikidesse üle maailma. Viimaste teadete kohaselt on Pakistanis blokeeritud üle tuhande krüptovaluutaga kauplemisega tegeleva konto. Täpsemalt Kriptokoin.com jätka lugemist.

Pakistanis blokeeritud krüptokauplejate kontod

Riikide lähenemine krüptouniversumile hakkas järk-järgult erinema. Kui mõned osariigid, näiteks El Salvador, on krüptovaluutad teinud legaalseks rahaks, on mõned osariigid, eriti Hiina, hakanud sellel turul kauplemist piirama, muutes selle isegi võimatuks. 2018. aastal keelas Pakistan krüptovaluutaturul kauplemise, mille ta sihtis, teatades, et president Recep Tayyip Erdoğan hakkab Türgis võitlema. Sellega seoses sekkus riik Pakistanis 1064 inimese pangakontode ja krediitkaartide toimimisse ning suleti kontoomanikele juurdepääs. Ametivõimude avalduses oli kirjas, et konfiskeeritud kontodel töödeldi kokku 300 000 dollarit.

Selle föderaaljuurdluse raames tehtud otsuse põhjuseks on 2018. aastal vastu võetud seadus Bitcoini kauplemise keelustamise kohta. Kõnealuse seaduse kohaselt on Pakistani kodanikel keelatud krüptoga kaubelda. Teisest küljest on hinnanguliselt tõsine hulk inimesi, kes ei järgi Pakistani keskpanga otsust. Pakistani Kaubandus- ja Tööstuskodade Föderatsiooni (FPCCI) hinnangul ulatub Pakistani krüptovarade kogusumma praegu üle 20 miljardi dollari. FPCCI esimees Nasir Hayat Magoon nentis, et on märkimisväärne hulk neid, kes ei järgi seadust ja nad jätkavad krüptotehinguid peer-to-peer börside kaudu. Samuti nentis ta, et nad näevad suure probleemina seda, et neil börsidel pole tehingute arvestust ja neid ei maksustata. Nasir Hayat Magoon ütles, et nad tahavad parlamendis teha selleteemalise määruse.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*