Tähelepanu kullainvestorid: minister selgitas uut süsteemi!

Hiljuti teatas president Recep Tayyip Erdoğan, et pärast valitsuse istungit tuleb uus kullahoiuste süsteem. Määrus selle kohta avaldati Ametlikes Teadaannetes. Rahandus- ja rahandusminister Nureddin Nebati selgitas seda süsteemi üksikasjalikult otsesaates, kus ta osales. Kriptokoin.com Anname üksikasjad edasi…

Rahandus- ja rahandusminister selgitas kokkulepet, mille vastu kullainvestorid olid uudishimulikud

Seoses kulla ja välisvaluuta järsu tõusuga otsustati, et valitsuskabineti koosolekul võetakse vastu uued otsused ning jõustuvad uued majandusinstrumendid. Sellest lähtuvalt võeti “kullahoiuste” puhul kasutusele süsteem, mis sarnaneb “valuutaga kaitstud TL tähtajalise hoiuse” süsteemiga. Vastavalt Ametlikes Teadaannetes avaldatud määrusele toetatakse fondiomanikke juhul, kui kullale suunatud hoiuse- ja osalusfondikontod muutuvad TL tähtajalisteks hoiusteks ja osalusfondideks.

Rahandus- ja rahandusminister Nureddin Nebati andis selle süsteemi kohta üksikasju. Ta juhib tähelepanu, et selline kulla padjaaluse toomise korraldus on positiivne ka investori jaoks, sest kui need kullad kohe peale pigistamist vahetada, siis tekib odava hinnaga ostu ja müügi vahe. kaotuses. Nebati teatas, et selle probleemi süsteem siseneb süsteemi lähinädalatel. Rahandus- ja rahandusminister väljendas süsteemi, milles kodanik teatas, et vabaneb vahendustasust ja kulla likviidset omadust jätkati järgmiste lausetega:

Tooge oma kuld. Mitu grammi kulda tõid, keerame 14 karaadist puhtaks või jääme 14, 18 või 22 karaadi juurde, pole probleemi, anname oma tunnistuse. Kui soovite, minge ostke oma sertifikaadiga kulda, hankige oma puhta kulla ekvivalent või käevõru. Igal ajal.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*