Silmatorkavad ennustused Bitcoini, AVAXi ja nende 8 Altcoini kohta on saabunud!

26
ads

Krüptoanalüütik Rakesh Upadhyay märgib, et enamik suuremaid altcoine, nagu Bitcoin ja AVAX, üritavad tugevast toetustasemest taastuda, mis näitab, et kauplejad jätkavad ostmist languste pealt. Kas Bitcoin võib uuel aastal kaasa tuua krüptoturgude tugeva taastumise? Analüütik uurib selle väljaselgitamiseks top 10 krüptovaluutade edetabeleid. Samuti tutvustame tema enda sõnadega Rakesh Upadhyay krüptovaluutade analüüsi. Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Ülevaade krüptoturust

Coinglassi andmed näitavad, et 30. detsembril lahkus Coinbase’i professionaalsest kauplemisharust Coinbase Pro 9925 Bitcoini, mis on võimalik märk institutsionaalsest väljaostmisest. See on järsult vastuolus Binance’i ja OKExi tugevate kirjetega. Mõned analüütikud usuvad, et institutsioonide ostmine võib jaanuaris hoogu võtta. Majandusteadlane ja kaupleja Alex Krüger ootab rahavoogude põhjal jaanuari alguses Bitcoini rallit. Ta rõhutab ka, et jaanuar andis Bitcoinile positiivseid tulemusi aastatel 2018–2021, tõustes 7% kuni 36%.

AVAX
Krüptovaluutaturu igapäevane jõudlus / Allikas: Coin360

MicroStrategy jätkas Bitcoini akumuleerimist langustel, kui investorid arutasid krüptoturgude järgmise võimaliku suuna üle. USA väärtpaberi- ja börsikomisjonile esitatud avalduse kohaselt ostis äriteabe ettevõte 9. detsembrist 29. detsembrini 1914 Bitcoini. Viimane omandamine suurendas ettevõtte osalust 124 391 Bitcoinini.

BTC, ETH, BNB, SOL ja ADA analüüs

Bitcoin (BTC)

Bitcoin põrkas tagasi 45 456 dollari suurusest toetusest ja tõusis üle 200 päeva lihtsa libiseva keskmise (SMA) (47 826 dollarit). Tõenäoliselt seisavad pullid silmitsi tugeva väljakutsega 20-päevase eksponentsiaalse libiseva keskmise (EMA) (49 096 dollarit) juures.

AVAX

Kui hind praeguselt või 20-päevaselt EMA-lt langeb, annab see märku, et karud müüvad igal väiksemal rallil. See suurendab pausi tõenäosust alla 45 456 dollari. Kui see juhtub, võib BTC langeda tugevasse tugitsooni vahemikus 42 000–40 000 dollarit. Suhtelise tugevuse indeks (RSI) moodustab võimaliku positiivse lahknevuse, mis viitab sellele, et müügisurve võib leeveneda. Kui pullid tõstavad hinna üle 20-päevase EMA, võib BTC tõusta 51 936,33 dollarini. Paus ja sulgemine sellest takistusest kõrgemal võib alustada ülespoole liikumist 50% Fibonacci tagasitõmbetaseme suunas 55 000 dollari madalaimalt tasemelt ja seejärel 61,8% tagasijälgimise tasemele 58 686 dollarilt.

Ethereum (ETH)

Ethereum põrkas tugevast tugitsoonist 3643,73 dollarilt 3503,68 dollarile. Pullid püüavad nüüd suruda hinda 20-päevase EMA poole (3952 dollarit), mis on oluline tase, mida tuleb jälgida.

AVAX

Kui hind langeb 20-päevasest EMA-st, näitab see, et sentiment jääb negatiivseks ja kauplejad müüvad rallidel. Seejärel teevad karud uue katse suruda hind allapoole toetustsooni. Paus ja sulgemine alla 200-päevase SMA (3365 dollarit) võib näidata sügavama korrektsiooni algust 2800 dollarile. See negatiivne vaade lükatakse tagasi, kui hind puruneb ja jääb üle 4200 dollari. ETH võib hiljem tõusta 4488 dollarile ja hiljem 4868 dollarile.

Binance Coin (BNB)

Binance Coin üritab tugevat toetust 500 dollaril tagasi põrgatada. Taastumine seisab tõenäoliselt silmitsi müügiga 20-päevasel EMA-l (540 dollarit). Kui hind sellelt tasemelt langeb, näitab see, et meeleolu jääb negatiivseks ja kauplejad müüvad rallidel.

BNB

Allapoole kalduv 20-päevane EMA ja RSI negatiivses tsoonis viitavad sellele, et karud domineerivad. Paus ja sulgemine alla 500 dollari võivad müüki intensiivistada ja BNB võib langeda 200-päevasele SMA-le (445 dollarit). Vastupidiselt sellele eeldusele, kui hind tõuseb üle 20-päevase EMA, püüavad pullid BNB-d lükata üle 575 dollari. Kui need on edukad, võib BNB tõusta 617 dollarini ja seejärel 669,30 dollarilt 691,80 dollarini.

Solana (SOL)

Solana üritab tagasi põrgatada 167,88 dollarit. Tõenäoliselt ootab reljeefset rallit 20-päevasel EMA-l tugev müük (182 dollarit). RSI on negatiivsel territooriumil ja 20-päevane EMA on järk-järgult langemas, mis näitab, et karud kasutavad ära.

SOL

Kui hind langeb ja langeb alla 167,88 dollari toe, võib SOL taanduda 148,04 dollarile. Härjad võivad proovida seda taset kaitsta, kuid kui tugi katkeb, võib SOL alustada oma allakäiguteed 200-päevase SMA poole (128 dollarit). See negatiivne arvamus muutub kehtetuks, kui pullid tõusevad üle 20-päevase EMA ja üldtakistus on 204,75 dollarit. VASAK võib seejärel tõusta langeva kiilumustri takistusjooneni. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal võib vabastada tee 259,90 dollari suuruse ATH uuesti testimiseks.

Cardano (ADA)

Cardano purunes ja suleti alla 20-päevase EMA (1,38 dollarit) 29. detsembril, kuid ostjad pole veel alla andnud. Nad üritavad suruda hinda kõrgemale kui 20-päevane EMA.

SEAL ON

Kui need on edukad, võib ADA tõusta laskuva kanali takistusjoonele. Tõenäoliselt kaitsevad karud seda taset agressiivselt. Kui hind langeb alla takistusjoone, võib paar pikendada oma kanalis viibimist veel mõne päeva võrra. Paus ja sulgemine kanali kohal on esimene märk võimalikust trendi muutusest. Ja vastupidi, ADA võib langeda 1,18 dollarile, kui hind langeb praeguselt tasemelt. See on oluline tase, mida tuleb jälgida, sest kui see puruneb, võib ADA langeda 1 dollarile.

XRP, LUNA, AVAX, DOT ja DOGE analüüs

Ripple (XRP)

Ripple on seotud vahemikus 1–0,75 dollarit. Hind põrkas 30. detsembril 0,80 dollarilt ja pullid üritavad nüüd tõsta hinda üle 20-päevase EMA (0,88 dollarit).

AVAX

Maa (KUU)

LUNA põrkas 30. detsembril 20-päevasest EMA-st (81 dollarit), mis näitab, et sentiment on positiivne ja kauplejad ostavad languste pealt.

LUNA

Laviin (AVAX)

AVAX põrkas 30. detsembril väiksema toetuse tagasi 98 dollarile ja pullid üritavad nüüd tõsta hinda üle 20-päevase EMA (107 dollarit).

AVAX

Edu korral võib AVAX jõuda langusjooneni, kus karud võivad silmitsi seista tugeva vastupanuga. Paus ja sulgemine sellest tasemest kõrgemal on esimene märk, et korrektsioon võib olla läbi. AVAX võib siis tõusta 128 dollarini. Kui pullid suruvad hinna sellest takistusest kõrgemale, lõpetab see pea ja õlgade ümberpööramise mustri. AVAX võiks esmalt uuesti testida oma 147 dollari suurust ATH-d ja seejärel proovida jõuda oma mustri sihtmärgini 177,50 dollarini. Ja vastupidi, kui hind erineb 20-päevasest EMA-st ja langeb alla 98 dollari, võib AVAX langeda tagasi 75,50 dollarile.

Polkadot (DOT)

Polkadot murdis 28. detsembril alla 20-päevase EMA (28 dollarit) ja karud tõrjuvad edukalt härjade katseid tõsta hind tagasi libisevast keskmisest kõrgemale.

AVAX

Dogecoin (DOGE)

Dogecoin langes 28. detsembril alla 20-päevase EMA (0,17 dollarit), kuid karud ei suutnud vaidlustada põhitoetust 0,15 dollaril. See näitab, et müük väheneb madalamal tasemel.

AVAX

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply