Siin on Bitcoini ja Altcoini ennustused 2022. aastaks 11 eksperdilt!

26
ads

Inimesed otsivad alternatiivseid detsentraliseeritud lahendusi, mille tunnistajaks oleme sel aastal olnud ja mis toovad kaasa detsentraliseeritud rahanduse enneolematu tõusu, DeFi 2.0, mitteasendatavate märkide (NFT) ja Web3 arendamise. Krüptoanalüütiku Max Yakubowski sõnul jäävad need trendid kindlasti kogu selle uue aasta keskseks. Mida siis teised eksperdid sellest arvavad? Ekspertide Bitcoini ja altcoini prognoosid ja turuhinnangud Kriptokoin.com koostatud meie lugejatele.

Ekspertide Bitcoini ja altcoini ennustused

Biconomy’den Ahmed Al-Balaghi

Eelmine aasta näitas meile, et tulevik on mitmeahelaline. Paljud DApp-id lähevad seda teed ja need, kes seda ei tee, otsivad endiselt võimalusi ahelaülese likviidsuse võimendamiseks. Praegu põhjustavad paljud ahelatevahelise koostalitlusvõime lahendused killustatud töövooge; Kasvab vajadus infrastruktuuri järele, mis pakub kasutajatele suhtlemiseks ühtset kasutajaliidest. See tagab, et DApp-id, mis peavad taustaprogrammis raha teisaldama, saavad seda teha nii, et see mõjutab kasutajakogemust vähe või üldse mitte.

Bitcoin

Sellised töövood muutuvad palju tavalisemaks ja lõppkasutajad ei pea isegi Blockchaini tehnoloogiast teadma, et seda kasutada. Web2-s toimuvad maksed ja ülekanded minimaalsete klikkidega rakenduses. Web3 massilise kasutuselevõtu saavutamiseks peavad ahelatevahelised ülekanded olema ka DApp-is. See aasta on sujuva Web3 kogemuse aasta, mis viivad selle lõpuks peavoolu.

ConsenSys’den Amanda Keleher

Me elame kiireneva ümberkujundamise ajastul ning krüpto- ja plokiahelatööstuse kohustus on edendada meie ettevõtetes mitmekesise mõtteviisi levikut, mis on osutunud parimaks viisiks innovatsiooni edendamiseks. Arvestades, et praegune demograafia on nii tugevalt orienteeritud meestele ja enamusrahvustele, on selge, et teha on veel palju tööd ja lihtsaid lahendusi pole. Kuid isegi vähemuse häälel aitavad katsed julgustada naisi ja värvilisi inimesi fintechis karjäärile ja karjäärile tõusma, et tõsta mitmekesisema kontingendi juhtkonna profiili ja näidata, et tööstus võib olla kaasav.

EasyFi võrgu Ankitt Gaur’u

See aasta on krüptovaluutade jaoks äärmiselt oluline ja võib määrata oma tulevikukursi. Kuna nurga taga on tuhandeid uuenduslikke projekte, võib Blockchaini tehnoloogia olla suurte operatsioonide esirinnas kogu maailmas. Eeldatakse, et plokiahelal põhinev mängimine kasvab plahvatuslikult ning play-tearn mudel lisab mängule rahalist väärtust. Kuid taaskord võivad tegevuse kesksel kohal olla DeFi laenuprotokollid. Need protokollid liigutavad kogu DeFi tööstust, luues kapitalivoo ja jaotades selle tõhusalt ümber. Kahe kihi mitmeahelaliste laenuprotokollide levikuga võib futuristlike finantsteenuste pakkumine plokiahelas muutuda reaalsuseks.

Bitcoin

Phantom Wallet’tan Chris Kalani

Ootame uute juhtumite avamist, mängude mängimist ja väljamaksete tegemist. Arvame, et tulevikus on lihtsam inimesi palgata. Kiirus ja kulude vähendamine avavad uksed arenevatele ja arenevatele turgudele, mida me DeFi buumi esimeses laines ei näinud. Esimesed ja teised kihid panevad arendajad rohkem katsetama.

Donald Thibeau HBAR-i sihtasutusest

Kaubamärgid, kaubamärgid, kaubamärgid. Loojad, muusikud, spordimeeskonnad ja tarbijabrändid näevad kõik märgid ja krüpto mehhanismid oma toetajate kogukonna paremaks kaasamiseks ja kasvatamiseks. Ootan, et kriitiline mass nendest kaubamärkidest hakkab looma ja juurutama sümboolseid kogemusi, millest saab mis tahes veebi- või reaalmaailma kogukonna loomise vaikimisi osa.

Jane Thomason Kasei Holdingsist

Kasutuselevõtu kasv jätkub ja institutsionaalsed investorid soodustavad stabiilsete müntide populaarsust, mida peetakse vähem riskantseks. Kiiret kasvu ja innovatsiooni näeme jätkuvalt ka arenevates majandustes. Pärast 2021. aasta ÜRO kliimamuutuste konverentsi Glasgow’s on kliimaprobleemide lahendamiseks palju rohelisi plokiahelaid ja süsihappegaasi süsihappegaasi kompenseerimist ja gamifitseerimist. DeFi ja NFT-de kasutuselevõtt GameFis on just alanud ja me näeme selles ruumis uskumatuid uuendusi kogukonna omanduses olevate majanduste ja Metaverse’i kanderakettidega.

Elliott Wave juhib Lisa Edwardsi

Oodates näha Bitcoini (BTC) hinnaga 100 000 dollarit, lootsin seda näha eelmisel aastal ja kuna pakkumine väheneb, arvan, et nõudlus täidab tühimiku ja BTC tõuseb üle 100 000 dollari.

Bitcoin

Bitfinex’ten Paolo Ardoino

Meie ruum on nii dünaamiline, et alati on olnud raske ennustada, mis edasi saab. Ma ei üritaks arvata, mis on järgmine suur asi. Sellegipoolest olen kindel, et valdkond jätkab kiiret arengut, sest paljud uuenduslikud projektid on vilja kandma valmis. Arvan, et 2022. aastal võib olla aasta, mil reaalsed digitaalsed tokenmaksed jõuavad teatud kriitilise massipunktini. See hõlmab makseprotsessoreid, nagu Lightning Network, mis näevad võrgukasutajate juurdevoolu, toimides samal ajal katalüsaatorina Bitcoini suurema visiooni jaoks maksevõimaluste osas.

Bitcoin.com ja Roger See

2022 näib olevat aasta, mil Ethereum asendab Bitcoini (BTC) turukapitali ja peaaegu kõigi mõõdikutega. Paljud teised krüptovaluutad teevad tõenäoliselt sama lähiaastatel.

Sandra Ro ülemaailmsest plokiahela ärinõukogust

Põhiteadmiste puudumine krüptovaluutadest ja plokiahela tehnoloogiast 2022. aastal on ettevõtte karjääririsk. Samuti ootavad 2022. aasta võitjad ootamatusi ning kohanevad investeerimiseks, klientide teenindamiseks ja uute trendidega liitumiseks. Web3, Metaverse ja DAO-d tabavad 2022. aastal uudishimu.

Võtke meiega ühendust, et olla viivitamatult kursis viimase hetke arengutega. Twitterannab, Facebooksisse ja InstagramJälgi ja Telegramm ja Youtube liitu meie kanaliga!

Vastutusest loobumine: Kriptokoin.com-i artiklid ja artiklid ei ole investeerimisnõuanded. Cryptokoin.com ei soovita osta ega müüa ühtegi krüptovaluutat ega digitaalset vara, samuti ei ole Kriptokoin.com investeerimisnõustaja. Seetõttu ei saa Kriptokoin.com ega saidil olevate artiklite autorid teie investeerimisotsuste eest vastutada. Lugejad peaksid enne selles artiklis kirjeldatud ettevõtte, vara või teenusega seotud meetmete võtmist ise uurima.

Hoiatus: Kriptokoin.com uudiste sisu tsiteerimiseks ja lingi andmiseks on vaja Kriptokoin.com luba. Saidil olevat sisu ei tohi ilma loata kopeerida, reprodutseerida ega ühelgi platvormil avaldada. Nende vastu, kes kasutavad Kriptokoin.com koodi, kujundust, teksti, graafikat ja kogu muud sisu intellektuaalomandi seadust ja asjakohaseid õigusakte rikkudes, rakendatakse õiguslikke meetmeid.

ads
Benzer Yazılar

Leave a Reply